Відділ міжнародних зв’язків

Запорізького національного університету

Бюро перекладів ЗНУ

Бюро перекладів ЗНУ було створено у 2010 році і ми спеціалізуємося на перекладах цілого ряду іноземних мов. Стабільне зростання й успіх нашого бюро здійснюється завдяки виконанню всіх вимог клієнтів. Тривалий і багатий досвід роботи в перекладацькій сфері дозволяє нам користуватися беззаперечним авторитетом у клієнтів. Переклад складних документів займає у нас мінімум часу і відрізняється бездоганною якістю виконання завдяки налагодженій системі взаємодії перекладачів, редакторів та клієнтів.

Маючи великий досвід у сфері надання послуг перекладу, ми впевнені в якості надаваних послуг. Ми робимо переклад з іноземної (на іноземну) мови, які користуються найбільшим попитом: англійська, французька, іспанська, німецька, українська та російська мови. Далі описуються деякі фактори, які допоможуть Вам визначитись із вибором бюро перекладів для перекладу документів, усного перекладу та підтвердження автентичності перекладу:

Досвід: починаючи з 2010 року, ми здійснили переклад понад 10-ти тисяч документів. Тому не турбуйтеся, Ваші переклади у надійних руках.

Якість: ви завжди отримуєте якісний переклад, бо ми здійснюємо обов'язковий контроль якості, а фахівці бюро перекладів ЗНУ є сертифікованими перекладачами з великим досвідом роботи з носіями мови.

Тематика: ми універсальні та виконуємо переклади на найбільш затребувану тематику, будь-то академічна, медична, технічна, економічна, юридична тощо.

Розцінки: ми пишаємося тим, що надаємо послуги перекладу по досконалим цінами. Головне завдання нашого бюро полягає в залученні постійних клієнтів.

Швидкість: швидкість перекладу залежить від ряду факторів (обсяг, тематика, мова, терміновість), у більшості випадках ми можемо перекласти досить об'ємний документ протягом декількох днів на кілька мов за терміновим тарифом. Як правило, одним перекладом займається один перекладач, однак при термінових перекладах їх виконують перекладачі спільно з редакторами з метою забезпечення послідовності термінології та стилю, а також швидкості виконання роботи.

Конфіденційність: ми гарантуємо повну конфіденційність інформації, що надходить в процесі перекладу та безпеку ваших документів.

На даний момент процес легалізації документів за кордоном є дуже затребуваною процедурою, оскільки для навчання та роботи закордоном потрібно мати пакет документів, на яких є штамп, що засвідчує їх справжність.

Бюро перекладів ЗНУ виконує переклади документів з повним оформленням пакету, здійснюючи нотаріальне засвідчення перекладів, а також засвідчення перекладів печаткою відділу міжнародних зв’язків ЗНУ для всього спектра мов, з якими працює. Також наше бюро перекладів підтверджує автентичність перекладу документів для їх легалізації за кордоном, у т.ч. з наданням афідевіту.

Наше перекладацьке бюро готове виконати для вас як разовий переклад, так і співпрацювати з вами на постійній основі, виконуючи наступні переклади:

 • Спеціалізовані тексти (наукові статті);
 • Ділова документація, договори;
 • Тексти загального характеру (неспеціалізовані статті);
 • Документи візової підтримки (довідки, виписки із банківського рахунку);
 • Паспорти, свідоцтва, довідки про несудимість;
 • Дипломи, атестати та додатки до них;
 • Додатки до диплома європейського зразка;
 • Контент для вашого web-сайту (наші перекладачі володіють базовими знаннями HTML та CSS для редагування web-сторінок через cистему керування вмістом (CMS)).

Робочі мови:

 • англійська
 • французька
 • російська
 • німецька
 • іспанська
 • українська

Як нас знайти:

Запорізький національний університет,
вул. Жуковського 66 корпус 1, оф. 26
тел. +38 (061) 289 12 77
e-mail:vmz@znu.edu.ua

Фаховість та якість - візитна картка ЗНУ!