Юридичний відділ

Запорізького національного університету

Про відділ

Юридичний відділ Запорізького національного університету є самостійним структурним підрозділом і підпорядковується безпосередньо ректору університету.

У своїй діяльності юридичний відділ керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, актами Міністерства освіти і науки України, Статутом та Регламентом університету, Положенням про юридичний відділ та іншими нормативними актами. З питань організації та методики ведення правової роботи юридичний відділ керується рекомендаціями Міністерства юстиції України.

Основним завданням юридичного відділу є:

  • Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання недотриманню вимог актів законодавства, інших нормативних документів керівниками та працівниками університету під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків, представлення інтересів університету в судах та інших установах, підприємствах та організаціях.
  • Активне вжиття правових заходів з метою зміцнення фінансового стану, покращення показників роботи університету.
  • Забезпечення правовими засобами збереження власності, виконання завдань, зобов'язань, договорів та інше.
  • Захист прав та законних інтересів університету та громадян, які знаходяться з ним в навчальних та трудових відносинах.

Адреса

Фактична

м. Запоріжжя,
вул. Дніпровська, 33а,
навчальний корпус №4, каб. 227, 228.

Поштова

індекс 69600,
м. Запоріжжя,
вул. Жуковського, 66


E-mail: uv@znu.edu.ua
Телефон: (061) 228 75 09, 228 75 50

Режим роботи

Час роботи

Пн – Чт: з 08:30 до 17:30
Пт: з 08:30 до 16:15

Розпорядок

З 10:00 до 12:00 – візування наказів та договорів.
З 12:00 до 12:45 – перерва.
З 13:00 до 16:00 – робота з документами.