Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Вибір дисциплін студентами

Шановне студентство!

 На виконання ст. 62 п. 1 абз. 15 Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в Запорізькому національному університетіПорядку реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін  у Запорізькому національному університеті та з метою забезпечення чіткої організації вибору навчальних дисциплін студентами ЗНУ з 15 січня 2021 року розпочинається вибір дисциплін студентами Запорізького національного університету на 2021-2022 навчальний рік.

Для забезпечення організації вибору дисциплін студентами  необхідно:

- отримати в деканатах паролі доступу для підключення до електронної системи Moodle ЗНУ або звернутися до навчального комп'ютерного класу або за електронною адресою moodle.znu@znu.edu.ua;

- спільно з кураторами ознайомитися з процедурою вибору дисциплін згідно Порядок реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін у Запорізькому національному університеті;

- після отримання засобами електронної системи Moodle ЗНУ повідомлення-запрошення на персональній сторінці студента  з 15 січня 2021 р. та  з 1 березня 2021 р. необхідно здійснити самостійно вибір дисциплін  у розділі Вибрати дисципліни електронної системи Moodle ЗНУ.

Інструкція для студентів по вибору дисциплін в системі Moodle ЗНУ

З 15 січня 2021 року по 15 лютого 2021 року  студенти освітнього рівня бакалавр 1-3 курсів розпочинають вибір  дисциплін в межах університету освітнього рівня бакалавр.

 

 З 1 березня 2021 року по 31 березня 2021 року студенти всіх курсів розпочинають вибір  дисциплін в межах спеціальності освітнього рівня бакалавр та освітнього рівня магістр.

Перелік вибіркових дисциплін професійного циклу по факультетам:

Біологічний факультет

Економічний факультет

Журналістики факультет

Історичний факультет

Математичний факультет

Менеджменту факультет

Cоціальної педагогіки та психології факультет

Соцiологiї та управлiння факультет

Фізичного виховання факультет

Філологічний факультет

Юридичний факультет

Інженерний навчально-науковий інститут