Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Вибір дисциплін студентами

Шановне студентство!

 На виконання ст. 62 п. 1 абз. 15 Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в Запорізькому національному університетіПорядку реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін  у Запорізькому національному університеті та з метою забезпечення чіткої організації вибору навчальних дисциплін студентами ЗНУ з 1 грудня 2020 року розпочинається вибір дисциплін студентами Запорізького національного університету на 2020-2021 навчальний рік.

Для забезпечення організації вибору дисциплін студентами  необхідно:

- отримати в деканатах паролі доступу для підключення до електронної системи Moodle ЗНУ або звернутися до навчального комп'ютерного класу;

- спільно з кураторами ознайомитися з процедурою вибору дисциплін згідно Порядок реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін у Запорізькому національному університеті;

- після отримання засобами електронної системи Moodle ЗНУ повідомлення-запрошення на персональній сторінці студента  з 1 грудня 2019 р. та  з 1 лютого 2020 р. необхідно здійснити самостійно вибір дисциплін  у розділі Вибрати дисципліни електронної системи Moodle ЗНУ.

Інструкція для студентів по вибору дисциплін в системі Moodle ЗНУ

З 1 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року  студенти освітнього рівня бакалавр 1-3 курсів розпочинають вибір  дисциплін загального циклу  освітнього рівня бакалавр.

 

 З 1 лютого 2020 року по 31 березня 2020 року студенти всіх курсів розпочинають вибір  дисциплін професійного циклу  освітнього рівня бакалавр та освітнього рівня магістр.

Перелік вибіркових дисциплін професійного циклу по факультетам:

Біологічний факультет

Економічний факультет

Журналістики факультет

Історичний факультет

Математичний факультет

Менеджменту факультет

Cоціальної педагогіки та психології факультет

Соцiологiї та управлiння факультет

Фізичного виховання факультет

Філологічний факультет

Юридичний факультет

Металургії факультет

Будівництва та цивільної інженерії факультет

Енергетики, електроніки та інформаційних технологій факультет

Економіки та менеджменту факультет