Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 841 )

Представники факультету СПП організували онлайн-зустріч із випускниками Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Двадцять другого травня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пройшла онлайн-зустріч декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко зі студентами Економіко-правничого коледжу, групи К 231/2-17, освітньої програми «соціальна педагогіка» (231 «соціальна робота»).

25.05.2020 14:25
В ЕПК провели підсумкову онлайн-конференцію з переддипломної практики

Двадцять першого травня відбулась підсумкова онлайн-конференція з переддипломної практики з використанням інструментів дистанційного навчання для студентів спеціальності «Журналістика» 4 курсу Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Для проведення онлайн-зустрічі з керівниками практики обрали платформу ZOOM.

22.05.2020 14:25
Викладачі ЕПК взяли участь у вебінарі «Ігри в процесі навчання»

Днями викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Світлана Доброскок і Катерина Тарасова взяли участь у вебінарі «Ігри в процесі навчання». Спікером вебінару став креативний директор мовного центру «Game» в Таллінні, володар премії Міністерства освіти Естонії за інновації, автор книги «Грають всі» Олексій Разін. Модератором заходу став Олександр Войтенко, фахівець з освіти з прав людини та суспільних дисциплін. На вебінарі йшлося про інтеграцію ігрових технологій в освітній процес, розвиток гнучких навичок і компетенцій (soft skills) через ігри.
18.05.2020 15:51
Майбутні редактори ЕПК представили свої дипломні роботи під час попереднього захисту

Тринадцятого травня на платформі Zoom в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся передзахист дипломних робіт студентів 4 курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування». У засіданні взяли участь здобувачі освіти, їхні наукові керівники (Інна Горбенко, Анастасія Кондрико, Галина Микитів, Наталя Романюк, Наталя Тяпкіна та Ольга Широбокова) і представники адміністрації коледжу – заступник директора Олександра Данілкіна та завідувач відділу Анастасія Стеценко.

18.05.2020 11:35
До освітнього процесу в режимі онлайн в Економіко-правничому коледжі залучають професіоналів відповідних галузей

Днями в рамках курсу «Вступ до спеціальності», студенти 1 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) познайомилися з діяльністю Українського фонду «Благополуччя дітей» (м. Київ).

15.05.2020 12:37
Студенти Економіко-правничого коледжу здійснили віртуальну літературну подорож

Чотирнадцятого травня студенти 1 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) мали змогу вирушити в «екскурсію» знайомими літературними творами, які вивчали впродовж навчального року. Крім власне організатора «літературної подорожі», викладача зарубіжної літератури Федючок І.З., до заходу приєдналися заступник директора коледжу з НВР Данілкіна О.В. та куратор Калашник Я.В. Учасники за допомогою презентації гіда згадували письменників, поетів та їхніх героїв, брали участь у турах вікторини. Крім того, й самі мали змогу презентували свою «настільну» книгу, давали аргументовані відповіді на запитання «Чи потрібна книга людині майбутнього в епоху інформаційних технологій?» або «Творчість яких письменників захопила і якими думками збагатили вас?».

15.05.2020 12:17
Студентів освітніх програм «Туристичне обслуговування»  і  «Готельно-ресторанна справа» ЕПК запросили на фаховий вебінар

Студентів освітніх програм «Туристичне обслуговування» і «Готельно-ресторанна справа» ЕПК запросили на фаховий вебінар

Звертаємо увагу студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), які навчаються за спеціальністю «Туризм і готельна справа» на можливість пройти фахове онлайн-навчання під час вебінару «Стандарт чистоти як складник іміджу готелю», який відбудеться 19 травня о 15.00.

15.05.2020 11:33
Для студентів ЕПК проводять креативні заняття з української літератури в онлайн-форматі

На заняттях з літератури іноді досить важко зацікавити студентів проблемами землі, соціальної несправедливості, гноблення, які для них є неактуальними. Усе частіше можна почути від них, що українська література асоціюється з чимось песимістичним, сльозливо-злиденним. Звичайно, викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пояснюють це історичними умовами, коли українська мова та література не одне століття розвивалися в умовах тотальних заборон, утисків і цензури. Але кардинально це ставлення не змінює, тож доводиться вдаватися до різноманітних педагогічних хитрощів.
12.05.2020 14:35
У ЗНУ закінчило дистанційну роботу журі двох запорізьких міських медіаконкурсів

В рамках профорієнтаційної роботи в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривала дистанційна робота журі двох міських медіаконкурсів: V Міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool-2020» за тематичним напрямом «Запоріжжя: місто лідерів» та ІV Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю».

12.05.2020 11:45
08.05.2020 16:05