Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 724 )

Спортсмен-важкоатлет ЕПК ЗНУ завоював призові місця на чемпіонатах України з пауерліфтингу та жиму лежачи

15-18 липня в м. Коломия відбувся Чемпіонат України з жиму лежачи, в якому взяв участь студент 3 курсу ЕПК ЗНУ спеціальність «Журналістика» Андрій Бойко. Спортсмен змагався у ваговій категорії 93 кілограми серед юнаків і здобув 2 місце з результатом 152,5 кг.

19.07.2019 10:48
Галерею відмінників «Гордість коледжу» ЕПК ЗНУ поповнила фотографія Ольги Бондар

На офіційному сайті Економіко-правничого коледжу ЗНУ розміщена галерея відмінників навчання «Гордість коледжу» (http://epkznu.com/honor/index.html), якими пишається спільнота закладу. У 2018/2019 навчальному році когорту відмінників поповнила Ольга Бондар, студентка 2 курсу спеціальності «Право» Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

15.07.2019 09:46
До ЕПК надійшло майже 890 заяв від вступників на базі 9 класів

У Запорізькому національному університеті завершився важливий етап вступної кампанії до Економіко-правничого коледжу. Із 1 по 13 липня вступники, що планують вступити до ЕПК на базі 9 класів, подавали необхідні для вступу документи в паперовому вигляді.

15.07.2019 09:30
Коледжі Запорізького національного університету чекають на абітурієнтів

Із 10 липня в Економіко-правничому коледжі, Торговому коледжі, Металургійному коледжі, Гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету розпочався прийом заяв та документів   для вступників на денну і заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти (на базі 11 класів). Тож всі охочі абітурієнти можуть подати свої документи на обраний напрям підготовки.

12.07.2019 10:32
До відбіркової комісії ЕПК вже подано понад 450 заявок на вступ від випускників 9 класів

Із 1 по 13 липня триває важливий етап вступної кампанії до Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. За цей час вступники, що планують вступити до ЕПК на базі 9 класів, мають звернутися до відбіркової комісії коледжу, аби подати необхідні для вступу документи в паперовому вигляді.

05.07.2019 14:52
Майже 200 випускникам Економіко-правничого коледжу урочисто вручили дипломи молодшого спеціаліста

Днями в Запорізькому обласному музично-драматичному театрів ім. В. Магара відбулася урочиста церемонія вручення дипломів молодших спеціалістів «Крок у щасливе майбутнє» для вчорашніх студентів Економіко-правничого коледжу. На сцені театру 187 цьогорічних випускників отримали дипломи, які їм вручили ректор ЗНУ Микола Фролов, директорка коледжу Олена Грибанова, а також представники різних факультетів ЗНУ, на яких більшість випускників університету планують продовжити навчання вже 1 вересня.

04.07.2019 17:04
На засіданні стипендіальної комісії ЗНУ розглянули питання про призначення стипендій на 1 семестр нового навчального року

Днями у ЗНУ відбулося засідання стипендіальної комісії, під час якого було вирішено кілька основних питань щодо розподілу коштів стипендіального фонду на перший семестр 2019-2020 навчального року. Також були затверджені пропозиції стипендіальних комісій факультетів щодо переліку студентів, які мають право отримувати стипендії за результатами літньої сесії 2018-2019 навчального року.
02.07.2019 13:45
До відбіркової комісії Економіко-правничого коледжу активно звертаються випускники 9 класів

Першого липня розпочалася вступна кампанія 2019 року в Економіко-правничому коледжі. Із цього дня і до 13 липня включно випускники 9 класів можуть завітати до відбіркової комісії коледжу й подати паперові документи. Ті ж вступники, які прагнуть стати студентами ЕПК після завершення 11 класів, мають створювати електронний кабінет вступника й надавати документи в електронному вигляді.

01.07.2019 14:49
В Економіко-правничому та інших коледжах Запорізького національного університету незабаром розпочнеться вступна кампанія для абітурієнтів

З 1 липня в Економіко-правничому та інших коледжах Запорізького національного університету розпочнеться подання заяв для вступників на основі базової загальної середньої освіти.

25.06.2019 08:54
Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу  Чемпіонату світу з важкої атлетики

Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики

На Фіджи, в республіці в Тихому океані, відбувся Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У змаганнях спортсменів вагової категорії +109 кг, бронзу у ривку виборов студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Олег Ганзенко, який показав результат 379 кг. Тренується Олег під керівництвом Заслуженого тренера України Олександра Слободянюка та Заслуженого тренера України Анатолія Орлова, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ.

11.06.2019 12:02
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 73