Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 715 )

Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу  Чемпіонату світу з важкої атлетики

Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики

На Фіджи, в республіці в Тихому океані, відбувся Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У змаганнях спортсменів вагової категорії +109 кг, бронзу у ривку виборов студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Олег Ганзенко, який показав результат 379 кг. Тренується Олег під керівництвом Заслуженого тренера України Олександра Слободянюка та Заслуженого тренера України Анатолія Орлова, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ.

11.06.2019 12:02
До ЕПК завітали представники Преображенської громади  із презентацією фруктового туру

До ЕПК завітали представники Преображенської громади із презентацією фруктового туру

Нещодавно за ініціативи адміністрації коледжу та циклової комісії туризму та природничих дисциплін представники Преображенської об’єднаної територіальної громади провели презентацію фруктового туру «Кльово-черешньово» для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Директор КЗ «Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» Лідія Мельник представила найдовшу вишиту ілюстровану книгу-складанку «Кобзарю – 200», яка є рекордною в Україні. Її вишили майстрині Оріхівського району, тож нею неабияк пишається Преображенська громада. Також виступили на заході дипломанти ІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «Слав’янський вінець» Болгар-Варнав у м. Запоріжжя, музичний дует «Акорд» відділу з культурно-дозвіллєвої діяльності с. Преображенка. Всі бажаючі долучитися до майстер-класу з декоративно-прикладного мистецтва Валентини Приходько.

24.05.2019 13:25
Вітаємо із захистом дисертації директора ЕПК Олену Грибанову!

Колектив Запорізького національного університету вітає директора Економіко-правничого коледжу Олену Євгенівну Грибанову з успішним захистом дисертації «Формування соціальної компетентності майбутніх економістів у процесі професійної підготовки в коледжі» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти.
23.05.2019 13:39
Студенти запорізьких коледжів виявили сильнішу команду у змаганнях з пляжного футболу

На центральному пляжі Запоріжжя завершився «Фестиваль пляжних видів спорту» серед студентів коледжів. У програмі заходу, який проводиться в Запоріжжі вже п’ять років – змагання з пляжного футболу і волейболу. У другий день фестивалю силами мірялися чоловічі збірні з пляжного футболу, яких цього року зібралося сім: Запорізький авіаційний коледж, Запорізький будівельний коледж, Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ, Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ, Економіко-правничий коледж ЗНУ, Запорізький металургійний коледж ЗНУ, Коледж Класичного приватного університету.
23.05.2019 12:53
В ЕПК відбувся захист звітів технологічної практики майбутніх журналістів

Днями студенти Економіко-правничого коледжу спеціальності «Журналістика» завершили проходження технологічної практики під керівництвом викладача Ольги Широбокової.

22.05.2019 15:03
В ЕПК підбили підсумки практики майбутніх соціальних педагогів

Із січня 2019 року група студентів 2 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» Економіко-правничого коледжу ЗНУ розпочала практику в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Запоріжжя.

14.05.2019 08:52
У ЗНУ визначили переможців турніру на Кубок ректора з футзалу

Днями в Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулися фінальні змагання серед студентських команд факультетів ЗНУ, Інженерного інституту та коледжів у рамках щорічного (вже шостого) традиційного турніру з футзалу на Кубок ректора.

03.05.2019 16:04
Представники Економіко-правничого коледжу побували з екскурсією в Одесі

27-29 квітня студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету разом із викладачем Іриною Шпуганич відвідали «перлину» на узбережжі Чорного моря, Південну Пальміру – місто Одеса. Подорож до Одеси була продумана до дрібниць: кожен день мав насичену програму і завжди екскурсантів супроводжувала гід – пані Тетяна, яка розповідала дуже багато цікавих фактів з історії, мистецтва та культури міста.

03.05.2019 08:48
Спортсменки ЕПК посіли 3 місце обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з баскетболу 3х3

Днями на відкритому спортивному майданчику Запорізького електротехнічного коледжу відбулися ігри обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. Економіко-правничого коледжу ЗНУ представляли команда юнаків: Болілий О., Бугайов І., Хохлін Н., Панасенко С. А також – команда дівчата: Новікова О., Сімонець К., Сосницька О. й Орос М.

02.05.2019 15:34
В ЕПК оприлюднили результати Всеукраїнського конкурсу з українознавства

Днями стали відомі результати Всеукраїнського конкурсу з українознавства, що проходив 21 лютого цього року в стінах Економіко-правничого коледжу.

02.05.2019 09:40
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 72