Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 551 )

Студент ЕПК Андрій Бойко виборов 1 місце в Чемпіонаті Запорізької області з жиму лежачи

Дев’ятнадцятого-двадцятого травня у Бердянському міському палаці спорту пройшов черговий чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Боротьбу за нагороди вели найсильніші атлети Запорізького регіону. Чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи став одним з головних подій минулих вихідних для любителів спорту. Протягом дня, 19 травня, спортсмени Запорізького краю боролися за право бути переможцем турніру. Змагання пройшли в кількох вікових категоріях. Запоріжжя, Бердянськ, Токмак, Веселе в обласному чемпіонаті було представлено декількома командами.

23.05.2018 09:41
У ЗНУ відбулася низка заходів до 10-річчя ЕПК

Вісімнадцятого травня Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету відзначав своє десятиріччя. Цього дня на його колектив чекав не лише урочистий святковий захід, під час якого кращих представників ЕПК відзначили Почесним грамотами як ректора ЗНУ, так і органів міської й обласної влади, але й весела перерва. Цей захід перетворився на справжнє свято для віх студентів коледжу, адже його організатори подбали про цікаву й дуже різноманітну програму.

21.05.2018 12:56
Економіко-правничий коледж ЗНУ відсвяткував своє 10-річчя

Вісімнадцяте травня стало особливим днем для всього колективу Запорізького національного університету: цього дня відзначав своє 10-річчя наймолодший структурний підрозділ вишу – Економіко-правничий коледж. Привітати ювіляра зі святом, порадіти його здобуткам разом із викладачами і студентами ЕПК, а також дізнатися про перспективи подальшого розвитку завітали численні гості. Зокрема, на заході були присутні представники керівництва області, ректор ЗНУ Микола Фролов та директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, проректори університету, викладачі інших факультетів і співробітники баз практик, із якими активно співпрацює коледж, та, звісно, його викладачі, студенти й випускники.
18.05.2018 15:35
Економіко-правничий коледж святкує 10-річний ювілей

Сьогодні, вісімнадцятого травня, святкує свій ювілей – 10 років зо дня створення – наймолодший структурний підрозділ Запорізького національного університету – Економіко-правничий коледж.

18.05.2018 09:59
В ЕПК пройшла масштабна конференція щодо забезпечення якості освіти

Двадцять шостого квітня на базі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету відбулася регіональна науково-практична конференція для представників ЗВО І-ІІ рівнів акредитації «Система забезпечення якості освіти». Для обговорення цього актуального на сьогодні для всіх освітян питання разом зібралися представники коледжів із Запоріжжя та області. Для організації та проведення заходу, що походив за підтримки керівництва вишу, чимало зусиль доклали представники колективу коледжу під керівництвом його директора Олени Грибанової.

27.04.2018 15:35
У ЗНУ відбувся конкурс талантів у рамках проведення «Miss University-2018»

Двадцять п’ятого квітня на сцені навчального корпусу № 2 відбувся один з етапів цьогорічного конкурсу краси «Miss University-2018» – конкурс талантів. Його учасниці – студентки факультетів та Економіко-правничого коледжу – продемонстрували свої вміння і здібності, змагаючись за титул «Міс талант Університету». Під час заходу організатори також провели благодійний аукціон, на якому була виставлена картина, що її разом намалювали студенти-волонтери та їхні підопічні – вихованці дитячого будинку «Сонечко».

27.04.2018 09:11
ЕПК і математичний факультет провели засідання круглого столу

Двадцять третього квітня в рамках Тижня популяризації математики та інформатики математичного факультету в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання тематичного круглого столу «Моя професія – програміст».

27.04.2018 09:10
В ЕПК підбили підсумки Декади природничих дисциплін та туризму

Двадцять п’ятого квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося урочисте закриття Декади «Мандруємо чистою Україною!».

26.04.2018 16:23
Студенти коледжу показали високі результати на всеукраїнській олімпіаді з програмування

Двадцять першого квітня команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла 1 місце в дивізіоні коледжів на Першому обласному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. В інтелектуальних змаганнях взяли участь понад 50 команд вишів Запорізької області.

24.04.2018 09:39
Представники ЕПК взяли участь у семінарі Головного управління статистики

Вісімнадцятого квітня в Головному управлінні статистики Запорізької області відбувся семінар на тему «Населеність та міграції» для студентів економічних спеціальностей ВНЗ. На заході були присутні студенти 2 курсу спеціальності «облік та оподаткування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ в супроводі куратора групи Лариси Птіциної та завідувача практикою коледжу Інни Кирилової.

20.04.2018 10:03
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 56