Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 698 )

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася науково-практична конференція з якості підготовки молодих фахівців

Шістнадцятого квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації «Якість підготовки молодших фахівців – запорука соціально-економічного розвитку запорізького регіону».

18.04.2019 16:08
Команда ЕПК втретє перемагає в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Нещодавно на базі «Запорізької політехніки» (Запорізького національного технічного університету) відбувся І (обласний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Дивізіон коледжів був представлений п’ятьма студентськими командами.

18.04.2019 14:35
В Економіко-правничому коледжі влаштували «Суд над Атомом»

П’ятнадцятого квітня в рамках популяризації Декади природничих дисциплін було проведено нетипове підсумкове заняття з фізики в форматі рольової гри під назвою «Суд над Атомом».

16.04.2019 14:25
Інтерактивний екологічний тренінг пройшов із грою «RECYCLING» («Переробка»)

12 квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ, в рамках Декади туризму та природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!», провели заняття з екології у формі інтерактивного тренінгу за участю студентів 2 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення.

15.04.2019 15:09
Представники ЗНУ та ЕПК долучились до проведення Другого  Міжнародного педагогічного саміту «Система медіаосвіти як фундамент розвитку і консолідації громадянського суспільства»

Представники ЗНУ та ЕПК долучились до проведення Другого Міжнародного педагогічного саміту «Система медіаосвіти як фундамент розвитку і консолідації громадянського суспільства»

10 квітня на базі Запорізького національного університету і Економіко-правничого коледжу продовжив свою роботу Другий  Міжнародний педагогічний саміт «Система медіаосвіти як фундамент розвитку і консолідації громадянського суспільства», який був організований Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради і тривав протягом двох днів. Активну участь в організації саміту взяла модератор цього заходу у виші – директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова. Головною метою саміту  є сприяння розбудові в Україні ефективної вітчизняної системи медіаосвіти, спрямованої на  розвиток і консолідацію громадянського суспільства та підвищення якості освіти.

15.04.2019 09:51
Представники ЕПК взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Руханка - 2019»

Напередодні Всесвітнього дня здоров'я, який відзначається 7 квітня, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ долучилася до фізкультурно-оздоровчого заходу «Руханка», аби довести, що здорова нація – це розвиток, становлення та майбутнє нашої країни.
11.04.2019 13:15
В ЕПК оприлюднили результати олімпіад із біології та хімії

Наприкінці минулого тижня для студентів першого курсу Економіко-правничого коледжу відбувся 1 етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та хімії. 45 студентів, виконуючи нестандартні завдання з біології та хімії, мріяли про перемогу.
11.04.2019 11:30
Студентам ЕПК розповіли про профілактику турберкульозу

8 квітня з метою підвищення рівня обізнаності студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ про проблеми туберкульозу, до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, викладач вищої категорії циклової комісії туризму та природничих дисциплін коледжу Олена Прилипко провела інформаційно-просвітницький захід із відеопрезентацією «Правда і міфи про туберкульоз».
11.04.2019 08:57
Першокурсниці ЕПК провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом»

Студенти 1 курсу спеціальності «туризм» Економіко-правничого коледжу ЗНУ протягом двох днів, 4-5 квітня, провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом». Організаторами вікторини були найактивніші студентки групи К 242-18: Поліна Кисла, Діана Нестор і Марія Чирва.

09.04.2019 12:57
Для студентів ЕПК провели екскурсію до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Днями студенти 1 курсу спеціальності «туризм» Економіко-правничого коледжу ЗНУ в рамках Декади популяризації і розширення світогляду та компетенцій обраної спеціальності відвідали Міжнародний аеропорт «Запоріжжя». Екскурсію для студентів організували викладачі коледжу Лариса Ніколаєва та Анна Бєлоус.

09.04.2019 09:43
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 70