Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 1103 )

«Ланцюжок незламності» продовжив Запорізький будівельний коледж

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Саме в цей день вже втретє студентська спільнота фахових коледжів Запорізької області, військовослужбовці Запорізького ТЦК і СП, представники ГО «Наші мрії» та Запорізької філії обласного Центру зайнятості підтримала «ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ» – патріотичну акцію, що єднає запорізьку молодь і захисників України.

18.03.2024 07:26
Весняні змагання з шахів зібрали студентів, аспірантів й викладачів

10 березня в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися весняні змагання з шахів серед студентів, аспірантів і викладачів. Ініціаторами та організаторами шахового турніру стали Наукове товариство студентів і аспірантів економічного факультету та адміністрація спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

11.03.2024 09:36
Як використовувати цифрові інструменти в початковій школі дізналися студенти СПП

5 березня в межах вивчення студентами навчальної дисципліни «Теорія і методика виховної роботи» завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), професорка Лариса Сущенко запросила для обговорення, продуктивного спілкування й результатів навчальної практики здобувачку спеціальності 013 «Початкова освіта» «Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету» Аліну Анніч, яка поділилася досвідом із використання сучасних цифрових інструментів та специфікою моделювання інформаційного простору в освітньому процесі початкової школи.

06.03.2024 09:23
Випускникам коледжу розповіли про переваги навчання на математичному факультеті

На математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочалася низка профорієнтаційних заходів, орієнтованих на проведення вступної компанії 2024 року. У центрі уваги викладачів факультету – і випускники шкіл, і випускники коледжів, і випускники вишів. Кожній категорії майбутніх абітурієнтів приділяється особлива увага.

26.02.2024 11:24
Економіко-правничий фаховий коледж запрошує вступників на День відкритих дверей

24 лютого в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться День відкритих дверей для педагогічних спеціальностей: 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 017 «Фізична культура і спорт», 231 «Соціальна робота» та 231 «Соціальна педагогіка».

21.02.2024 14:56
«Ланцюжок Незламності» об’єднав студентів і військових

15 лютого студентська спільнота фахових коледжів Запорізької області та військослужбовці долучилися до патріотичній акції «Ланцюжок Незламності». Захід до 10-ої річниці від початку російсько-української війни відбувся в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в очно-дистанційному форматі й об’єднав понад 300 учасників.

16.02.2024 13:40
У коледжі ЗНУ успішно пройшли акредитацію дві освітньо-професійні програми

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – першиq заклад фахової передвищої освіти в Запорізькій області, який в особливих умовах воєнного стану успішно пройшов акредитацію двох освітньо-професійних програм «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

14.02.2024 11:27
Коледж готується до знайомства зі вступниками

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організовує низку Днів відкритих дверей для тих, хто бажає стати його студентами вже цього року. Профорієнтаційні заходи відбудуться: 17 лютого – для гуманітарного відділення, 24 лютого – для педагогічного відділення та 2 березня – для економічного відділення.

09.02.2024 11:17
05.02.2024 09:58