Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 851 )

В ЕПФК триває прийом документів від вступників на спеціальності

З 30 червня у приміщенні наукової бібліотеки ЗНУ почала роботу відбіркова комісія Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього року її роботу очолює відповідальний секретар Марина Ситніцька. Вона розповіла про специфіку цьогорічної вступної кампанії у коледжі.

03.07.2020 11:59
Вступників запрошують на навчання до Економіко-правничого фахового коледжу

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення директора Економіко-правничого фахового коледжу Олени Грибанової. Ознайомитись із відеозаписом звернення, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ - це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

01.07.2020 10:56
Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ цього року випустив близько 200 молодих спеціалістів

Нещодавно відбулися урочистості з приводу вручення дипломів випускникам восьми спеціальностей Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): «Право», «Журналістика», «Інженерія програмного забезпечення», «Фізична культура і спорт», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування». Дипломи молодшого спеціаліста отримали близько 200 молодих фахівців, з яких 22 були з відзнакою.

30.06.2020 09:52
Нові спеціальності «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» Економіко-правничого фахового коледжу сьогодні презентують в онлайн-форматі

Дев’ятнадцятого червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) о 14.00 відбудеться День відкритих дверей, на який запрошують абітурієнтів та їхніх батьків, котрі цікавлять новими спецалностями «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Захід відбудеться в форматі відеоконференції в Zoom. Для майбутніх вступників та їхніх батьків викладачі та керівництво коледжу розповідатимуть про особливості вступу 2020 року на ці спеціальності, про освітні можливості коледжу, матеріально-технічну базу, про особливості викладання в коледжі, як структурному підрозділі ЗНУ.

19.06.2020 09:55
Економіко-правничий фаховий коледж сьогодні проводитиме День відкритих дверей в онлайн-форматі

Вісімнадцятого червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) о 18.00 відбудеться День відкритих дверей, на який запрошують абітурієнтів та їхніх батьків. Захід відбудеться в форматі відеоконференції в Zoom. Для майбутніх вступників та їхніх батьків викладачі та керівництво коледжу розповідатимуть про особливості вступу 2020 року, про освітні можливості коледжу, матеріально-технічну базу, про особливості викладання в коледжі, як структурному підрозділі ЗНУ, про перелік спеціальностей, зокрема про нові спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» та інше.

18.06.2020 11:46
В Економіко-правничому фаховому коледжі провели профорієнтаційну конференцію для абітурієнтів «Випускник ЕПФК – професіонал: журналіст, видавець, редактор»

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-форматі на платформі Zoom відбулась профорієнтаційна конференція «Випускник ЕПК – професіонал: журналіст, видавець, редактор». Її провели 9 червня для абітурієнтів за ініціативи представників коледжу. Під час заходу всі охочі вступники мали змогу дізнатись багато цікавої та корисної інформації про вступ від викладачів Економіко-правничого фахового коледжу Галини Микитів та Олександра Микитіва.

11.06.2020 14:31
Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей на платформі Zoom

День відкритих дверей в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться 18 червня о 18.00 на платформі Zoom: ідентифікатор – 753-0584-2804, пароль – 18062020. Запрошуємо приєднатися до зустрічі батьків вступників, самих абітурієнтів, вчителів й усіх охочих!

04.06.2020 12:05
Майбутні програмісти Економіко-правничого фахового коледжу успішно завершили переддипломну практику

Двадцять шостого травня майбутні програмісти – студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн Zoom-конференції звітувалися про завершення переддипломної практики і продемонстрували розроблені за її час програмні продукти. На заході була присутня комісія у складі: завідувач практики Інна Кирилова, завідувач економічного відділення Тетяна Волошко, керівники практики Наталя Миронова, Юлія Твердохліб, Ганна Неласа, Юлія Лимаренко, Вікторія Шевченко.

02.06.2020 13:43
Студенти Економіко-правничого фахового коледжу успішно взяли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок»

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учнів та зручний інструмент контролю знань для вчителів. Кожного сезону на сайті https://naurok.com.ua проводиться масштабна олімпіада з різних предметів. Це можливість для учнів продемонструвати свій реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди. Серед її учасників цього разу були й студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

01.06.2020 15:03
Економіко-правничий коледж ЗНУ запрошує усіх охочих на День відкритих дверей в режимі онлайн

2 червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ о 14.00 відбудеться День відкритих дверей, на який запрошують абітурієнтів та їх батьків. Захід відбудеться в форматі відео-конференції в Zoom. Ідентифікатор конференції: 753-0584-2804, пароль: 02062020.

29.05.2020 14:15
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 86