Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 416 )

В ЕПК стартувала декада іноземних мов

Вчора в Економіко-правничому коледжі ЗНУ стартувала декада іноземних мов під назвою «Європейське мовне середовище: 10 років разом». У її рамках для студентів 1-3 курсів представники циклової комісії іноземних мов коледжу проводять цілу низку заходів, які покликані стимулювати інтерес молоді до вивчення мов та культури країн Європейського Союзу. Переможці конкурсів й активні учасники будуть нагороджені під час урочистого закриття декади – двадцять восьмого вересня.

19.09.2017 10:42
Студенти ЕПК приєдналися до молодіжного спортивного кола

Восьмого вересня в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» в Запоріжжі зібралися сотні юних запорізьких спортсменів – вихованців професійно-технічних училищ та коледжів, а також їхні викладачі фізичної культури і тренери. Їх об’єднало «Спортивне коло» – масовий спортивно-розважальний захід, підготовлений Запорізькою обласною радою до Дня фізичної культури і спорту України. Запорізький національний університет на заході представляли наймолодші спортсмени вишу – студенти Економіко-правничого коледжу.
08.09.2017 16:18
В Економіко-правничому коледжі відбулася посвята першокурсників у студенти

В Економіко-правничому коледжі склалася добра традиція: тут раніше за всіх з представників університетської родини зустрічають і посвячують у першокурсники новачків, які у цьому році здобули право навчатися на базі ЗНУ. Свято відбулося в останній день серпня.
31.08.2017 15:51
В Економіко-правничому коледжі відбувся творчий конкурс з фізичного виховання на базі 11 класів

2 серпня на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ був проведений творчий конкурс з фізичного виховання для вступників на базі 11 класів.
02.08.2017 09:43
У ЗНУ оприлюднили рейтингові списки абітурієнтів Економіко-правничого коледжу

У Запорізькому національному університеті оприлюднили рейтингові списки абітурієнтів, які вступають до Економіко-правничого коледжу на базі дев’яти класів. На сьогодні на більшості спеціальностей коледжу вже закрито ліцензовані обсяги вступу. Загалом, активність абітурієнтів та значний конкурс при вступі на бюджетні місця за деякими спеціальностями свідчать, що ЕПК користується чималою популярністю серед майбутніх студентів.
24.07.2017 12:58
Студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ вдало виступила на чемпіонаті Європи

Днями в місті Гроссето (Італія) розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років. У складі збірної України Запорізьку область представляє студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Бризгіна. Дівчина навчається за спеціальністю «Фізичне виховання».
21.07.2017 11:00
В ЕПК завершилися іспити з української мови для вступників

Сімнадцятого-вісімнадцятого липня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ тривали іспити з української мови для всіх абітурієнтів, які прагнуть вступити до коледжу на базі 9 класів загальноосвітньої школи. Оскільки екзамен з української мови для учорашніх дев’ятикласників є обов’язковим при вступі на всі спеціальності ЕПК, він користується найбільшою популярністю серед абітурієнтів. Цього року в ньому взяли участь 350 осіб.

18.07.2017 14:33
В ЕПК абітурієнти склали іспит із географії  й успішно подолали творчі конкурси

В ЕПК абітурієнти склали іспит із географії й успішно подолали творчі конкурси

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ триває важливий етап цьогорічної вступної кампанії. Ті абітурієнти, які хочуть стати студентами коледжу на базі 9 класів загальноосвітніх шкіл, зараз складають вступні іспити та творчі конкурси. Представники ЕПК відзначають гарний рівень підготовки вступників та їхнє прагнення вступити до коледжу.

18.07.2017 12:47
В Економіко-правничому та Торговому коледжах ЗНУ триває вступна кампанія

З 12 липня в Економіко-правничому  та Торговому коледжах Запорізького національного університету розпочався прийом документів для вступників на базі повної середньої освіти (після 11 класу).

12.07.2017 14:03
Економіко-правничий коледж та Торговий коледж ЗНУ чекають на абітурієнтів

З 1 липня в Економіко-правничому коледжі та Торговому коледжі Запорізького національного університету розпочався прийом документів для вступників на базі неповної середньої освіти (після 9 класу).

03.07.2017 09:48
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 42