Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини

Анонси 1-10 ( всього знайдено : 708 )Запорізький національний університет отримав безкоштовний доступ до електронних ресурсів Bentham Science

За результатами переговорів, проведених фахівцями Міністерством освіти і науки України з представником видавництва Bentham Science, для всіх українських закладів вищої освіти та наукових установ, які заповнили заявку, відкрили безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Для Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science вже відкрито і він діятиме до 15 грудня 2021 року.

21.09.2021 11:33

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на підготовчі курси

Хлопців та дівчат, які мають намір отримати освіту за однією з найактуальніших нині в нашому регіоні спеціальностей, Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) запрошує приєднатися до восьмимісячних підготовчих курсів, які розпочнуть свою роботу з 4 жовтня.

20.09.2021 17:19

У ЗНУ ретельно піклуються про загальну вакцинацію від COVID-19 усіх охочих представників вишу

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) великого значення надають своєчасній профілактиці й запобіганню гострому респіраторному захворювання, викликаному вірусом COVID-19. Одним із найбільш дієвих методів ефективного захисту є вироблення колективного імунітету. Для цього необхідно отримати дві дози вакцини, згідно з графіком вакцинування. Саме тому в ЗНУ створюють всі умови задля того, аби всі науково-педагогічні працівники та співробітники вишу змогли зробити щеплення якісною вакциною в комфортних умовах.

20.09.2021 17:19

Історичний факультет Запорізького національного університету готується до святкування 50-ї річниці!

Викладачі й студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже 1 жовтня 2021 року організують святкування 50-річного ювілею від дня створення одного з найстаріших – історичного факультету вишу!

20.09.2021 11:03

У ЗНУ організують нові заняття для студентів у рамках співпраці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та партнерів-роботодавців

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) дбають про те, аби під час навчання студенти здобували не лише міцні знання, а й практичні навички, необхідні для побудови успішної кар’єри. Саме тому співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема його начальниця Галина Микитів і провідна фахівчиня підрозділу Оксана Булавіна, плідно співпрацюють із потенційними роботодавцями. Одним із важливих напрямків співпраці, який уже не вперше втілюється в життя на базі ЗНУ, – є співпраця із «Новою поштою» у рамках реалізації проєкту «КРУТО».

20.09.2021 09:12

У ЗНУ відбудеться благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT»

Двадцять другого вересня 2021 року у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT». Спортивних і соціально активних студентів вишу запрошують приєднатися до події, яка триватиме з 15:00 до 20:30 на Студентській площі (між навчальними корпусами №№2 та 6) або, за погодних умов, в ігровій зала спортивно-оздоровчого комплексу. Організатори заходу – співробітники центру культури.

17.09.2021 10:38

Викладачів і студентів ЗНУ запрошують взяти участь в екскурсіях вихідного дня мальовничими куточками України

Первинна профспілкова організація Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує науково-педагогічних працівників, співробітників і студентів вишу взяти участь відразу в кількох екскурсіях вихідного дня. На вибір надається можливість побувати на Черкащині, на Київщині та в Харкові.

13.09.2021 09:59

Освітян і студентів ЗНУ запрошують до Запорізької обласної філармонії

Представників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують відвідати культурно-мистецькі заходи, які проходитимуть цього місяця на сцені Концертної зали імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії. Тісна співпраця університетської профспілки із цим культурно-мистецьким закладом триває вже багато років за підтримки керівництва нашого університету. Вона забезпечує можливість студентам, викладачам і співробітникам відвідувати деякі концерти та інші музичні заходи, придбавши квитки зі знижками.

13.09.2021 09:55

Наукова бібліотека ЗНУ запрошує першокурсників скористатися її можливостями

Бібліотечний фонд Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на сьогодні складає 1 млн 270 тис друкованих і електронних видань, найстаріше з яких вийшло друком у 1790 році, а найновіше отримане у цей день 2021 року. Для вивчення студентами дисциплін всіх освітніх програм університетська бібліотека щороку поповнюється новими навчальними, науковими, довідковими виданнями, журналами, електронними ресурсами.

13.09.2021 09:46

Студенти, які вступили на старші курси або поновились на навчання в ЗНУ, можуть розпочати опанування вибіркових дисциплін

Звертаємо увагу студентів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), які вступили цього року на навчання на старші курси, поновилися або перевелися на навчання до університету, на можливість долучитись до опанування вибіркових дисциплін. Вони можуть отримати в деканатах інформацію про вже сформовані групи на вибіркові дисципліни та записатись до них на підставі особистої заяви на ім’я проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури, яка подається до навчального відділу.

13.09.2021 09:40
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 71