Анонси 1-10 ( всього знайдено : 1182 )

ФІФ оголошує щорічний конкурс на найкращий відгук про художній твір іноземною мовою

Факультет іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує щорічний конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою й іспанською мовами) «FRESHview» для учнів 9-11 класів.

01.03.2024 17:10

Для вступників готовий графік консультацій щодо мотиваційних листів і творчих конкурсів

За інформацією відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у виші оприлюднили графік консультацій із написання мотиваційних листів та складання творчих конкурсів.

29.02.2024 09:20

НМТ-2024: важливі нововведення

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) систематично інформує вступників про особливості вступної кампанії загалом та проведення національного мультипредметного тесту-2024 зокрема.

16.02.2024 07:45

Театр-лабораторія «Vie» представляє моновиставу «Непробудження»

Запорізька театральна платформа «Дім актора», яка плідно співпрацює із ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), 17 та 18 лютого запрошує завітати до театру-лабораторії «Vie» на філософську моновиставу «Непробудження».

13.02.2024 09:33

Коледж готується до знайомства зі вступниками

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організовує низку Днів відкритих дверей для тих, хто бажає стати його студентами вже цього року. Профорієнтаційні заходи відбудуться: 17 лютого – для гуманітарного відділення, 24 лютого – для педагогічного відділення та 2 березня – для економічного відділення.

09.02.2024 09:31

«Дім акторів» запрошує на захопливі вистави

Запорізька театральна платформа «Дім актора», яка плідно співпрацює із ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), запрошує глядачів на низку вистав. Театр-лабораторія «Vie» поновлює показ спектаклів у камерному приміщенні на острові Хортиці, де також відбудеться лютнева прем’єра.

17.01.2024 12:17

Невдовзі стартує серія вебінарів для науковців від «Clarivate»

Компанія «Clarivate» продовжує у 2024 році підтримувати українських науковців, зокрема й представників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Її співробітники звертаються до наукової спільноти ЗНУ з побажанням щасливого нового року, сподіванням на найшвидшу перемогу України й удячністю Збройним Силам України за те, що є можливість продовжувати наукову роботу в рідній країні та висловлює визнання за публікаційну активність, використання ресурсів та аналітичних інструментів платформи «Web of Science», участь у вебінарах.

17.01.2024 10:15

Науковців запрошують обговорити актуальні проблеми міжнародних відносин і політики

Факультет історії та міжнародних відносин запрошує всіх охочих до участі в науково-практичній конференції «Міжнародні відносини і світова політика: нові тренди переосмислення минулого», яка відбудеться 27 лютого. Її організовує кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).
11.01.2024 14:40

Вступників до магістратури запрошують на курси підготовки до ЄВІ

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх охочих на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури. Якщо хочете почуватися впевнено на вступному іспиті, швидко та якісно підготуватися – не зволікайте!
10.01.2024 14:01

Майбутніх вступників запрошують до участі в безкоштовних пробних тренінгах із НМТ-2024

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) з 18 грудня до 28 січня триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із НМТ. Формат дистанційний, у системі електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ впродовж лютого 2024 р.
28.12.2023 11:00
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 119