Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 1397 )

Науковці ЗНУ взяли участь в засіданні круглого столу «30 років Референдуму: сучасний погляд» на базі облдержадміністрації

Першого грудня на базі Запорізької обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу «30 років Референдуму: сучасний погляд», який завершує цикл обласних заходів, присвячених святкуванню тридцятої річниці Незалежності України. До участі в засіданні круглого столу запросили істориків, політиків, політологів та правників. Серед його учасників було чимало відомих науковців і громадських діячів – представників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

02.12.2021 10:01
Правники ЗНУ – учасники проєктів внутрішньої та зовнішньої академічної мобільності

Упродовж першого семестру поточного 2021/2022 н. р. здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), активно долучилися до поглибленого вивчення освітніх компонентів у рамках реалізації проєктів внутрішньої та зовнішньої академічної мобільності.

29.11.2021 09:27
Правники ЗНУ долучились до міжнародного обговорення проблем попередження домагань

Двадцять шостого-двадцять сьомого листопада науково-педагогічні працівники та здобувачі  вищої освіти юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучилися до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Попередження домагань: реалії та законодавчі реалії». Організаторами заходу стали департамент кримінального права юридичного факультету Молдовського державного університету у співпраці із UC Women Moldova та за фінансової підтримки Швеції.

26.11.2021 14:45
Студента юридичного факультету Андрія Васильєва відзначили Почесною грамотою Запорізької обласної ради

Нещодавно, до Міжнародного дня студента, відбувся вже традиційний захід від Запорізької обласної ради – церемонія нагородження «Студент року». Під час свята здобувача освіти юридичного факультету запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Андрія Васильєва з нагоди Дня студента нагородили Почесною грамотою.

19.11.2021 15:38
Для здобувачів вищої освіти юридичного факультету організували інтелектуальні змагання з правниками інших вишів

Із нагоди Міжнародного дня студента й задля практичної реалізації Договору про співпрацю між Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ 17 листопада 2021 року для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» освітньо-професійною програмою «Право» в ЗНУ, організували й провели інтелектуальні фахова змагання з проблематики правового регулювання дорожнього руху, забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху в Україні та зарубіжних країнах.

18.11.2021 09:36
Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету, фахівець галузі публічних закупівель, енергозбереження та енергоефективності Костянтин Федосєєв

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішна реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіху випускників ЗНУ». Сьогодні вашій увазі пропонується інтерв’ю з вихованцем юридичного факультету 2020 року Костянтином Федосєєвим, який після закінчення навчання працює у лабораторії енергозбереження та енергоефективності ЗНУ.

16.11.2021 13:25
Здобувачі вищої освіти та викладачі юридичного факультету ЗНУ взяли участь у заходах галузі правничої освіти в Україні

Дев’ятого листопада науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєдналися до онлайн-презентації Звіту з оцінки корупційних ризиків у галузі правничої освіти в Україні. Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

10.11.2021 13:27
Представники юридичного факультету та Управління патрульної поліції в Запорізькій області обговорили питання відповідальності за правопорушення в галузі домашнього насильства

Щорічно в Україні включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Здобувачі вищої освіти юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно долучаються до вивчення особливостей правових аспектів і відповідальності за вказані протиправні прояви.

28.10.2021 10:23
Викладачів і студентів юридичного факультету ЗНУ привітали з професійним святом – Днем юриста

Із кожним роком правники ще активніше сприяють розвитку України на шляху побудови сучасної правової, соціальної держави. Тож ректор ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов привітав із професійним святом усіх юристів вишу!

08.10.2021 14:13
На юридичному факультеті ЗНУ з нагоди його 30-річчя відбувся Міжнародний науково-практичний конгрес

Сьомого-восьмого жовтня 2021 року з нагоди 30-ї річниці від дня заснування юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували Міжнародний науково-практичний конгрес «Актуальні проблеми правової науки».

07.10.2021 15:46
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 140