Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Пороги» отримали Почесну грамоту від Держкомтелерадіо

«Пороги» отримали Почесну грамоту від Держкомтелерадіо

14.12.2011 13:19 Все Факультети Журналістики факультет журналістики форум

Всеукраїнський форум «Медіа прорив» 9-10 грудня зібрав у Києві більше сорока авторів найкращих молодіжних проектів. Учасники у трьох секціях презентували свої медіа-проекти, обмінювалися досвідом та обговорювали сильні й слабкі сторони кожного із представлених засобів масової інформації.

«Сюди приїхали тільки ті, хто дійсно створює власний продукт, – говорить організатор «Медіа прориву» Анна Піхота.Не всі вони журналісти, однак кожен живе своїм проектом. Нам вдалося зібрати гарну компанію творчої молоді».
Заключна частина форуму відбулася у літературному кафе «Бабуїн». Учасників заходу привітали народний депутат України, Голова комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Максим Луцький, український телевізійний ведучий, спортивний репортер, журналіст Микола Васильков та експерт з нових медіа Андрій Маштаков.
За результатами форуму учасники самостійно обрали лідерів у трьох номінаціях. Перемогу отримали: Анастасія Кобець (сайт Харківської профспілки студентів у номінації «Молодіжний портал»), Мар’яна Печенюк (проект «Об’єктив» у номінації «Молодіжне видання») та Станіслав Тельнов (проект «TVоє перше телебачення» у номінації «Молодіжний канал»).
Незалежний студентський портал Запоріжжя «Пороги» відзначили Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України, а також нагородили дипломом лауреата Всеукраїнського форуму молодих журналістів «Медіа прорив».

Редактор порталу «Пороги»,
голова НТСА факультету журналістики Катерина Полякова