Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Координаційна рада НТСА ЗНУ провела перше засідання у 2012 році

Координаційна рада НТСА ЗНУ провела перше засідання у 2012 році

10.02.2012 11:15 наукове товариство студентів та аспірантів наука наукова конференція конкурс

Молоді науковці Запорізького національного університету провели перше в цьому семестрі засідання координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів.

За час сесії та канікул у науковців накопичилося чимало питань, серед яких – початок підготовки до V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2012», організаторами якої традиційно виступають Науково-дослідна частина та НТСА. Також їх хвилювало підбиття підсумків другого етапу програми «Завтра.UA» та проведення на базі нашого університету ІІІ етапу цієї Програми. Обговорили вони під час засідання і проведення найближчих наукових заходів тощо.
На засіданні було вирішено поглибити співпрацю з Науковим студентським товариством Запорізької державної інженерної академії та провести найближчим часом засідання, на якому будуть обговорені питання подальшого співробітництва.
Заступниця голови НТСА ЗНУ, голова НТСА факультету журналістики Катерина Полякова підбила підсумки роботи груп НТСА в соціальних мережах, членами яких є вже понад 1000 учасників. Зараз Катерина працює над розробкою Положення про конкурс на кращу раду НТСА факультету.
Для участі у V Всеукраїнському з’їзді представників студентських наукових товариств ВНЗ України, який організовує СНТ Національного медичного університету імені О.Богомольця, було делеговано заступницю голови НТСА біологічного факультету Людмилу Макєєву та секретаря ради Артема Поліщука.
Голова НТСА ЗНУ Світлана Доброскок привітала голів факультетських наукових товариств із початком нового навчального семестру. Вона відзначила НТСА факультету журналістики, а також економічного та біологічного факультетів, які особливо плідно попрацювали в І семестрі. Світлана також презентувала чотири спецвипуски інформаційного бюлетеня НТСА «Молодий науковець», які підготували активісти НТСА біологічного факультету та факультету журналістики.

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ