Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 14 студентів ЗНУ взяли участь у стипендіальній програмі «Завтра.UA»

14 студентів ЗНУ взяли участь у стипендіальній програмі «Завтра.UA»

05.03.2012 09:37 Наукове товариство студентів та аспірантів науково-дослідна частина стипендіальні програми Завтра UA

4 березня на базі Запорізького національного університету відбувся ІІІ етап очних змагань стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. У рамках цього заходу до нашого вишу завітали психологи програми та координатор конкурсного добору Олена Міщенко, а також делегація з ТДАТУ (м. Мелітополь).

Серед інших претендентів на стипендію участь у ІІІ етапі програми взяли 14 студентів ЗНУ.
Конкурсанти відзначають, що участь у такому заході має багато позитивних моментів: знайомство з новими людьми, відкриття цікавого та нового для самого себе. Як відзначила голова НТСА історичного факультету Олена Зеленяк, порівнюючи свої враження від минулорічної і нинішньої участі в конкурсі, цього разу було більше творчих завдань.
Нагадаємо, що результати конкурсу будуть оголошені вже на початку травня. Переможці отримуватимуть стипендію Фонду у розмірі 942 грн. з 1 червня 2012 року по 31 травня 2013 року та будуть запрошені на традиційний Форум стипендіатів у м. Києві.

Світлана Доброскок,
координатор Стипендіальної програми «Завтра.UA» в ЗНУ, голова НТСА ЗНУ