Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця ЗНУ взяла участь у зустрічі Віталія Кличка з обдарованою молоддю

Представниця ЗНУ взяла участь у зустрічі Віталія Кличка з обдарованою молоддю

12.03.2012 12:27 Наукове товариство студентів та аспірантів

Нещодавно у приміщенні Посольства Федеративної Республіки Німеччини відбулася зустріч Віталія Кличка з обдарованою молоддю. Для участі у заході були запрошені переможці, а також найактивніші учасники конкурсів «Кращий студентський актив» та «Оздорови суспільство», започаткованих Фондом братів Кличків. Серед інших – і представниця нашого вишу, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок.

Почесними гостями заходу стали: Ганс-Юрґен Гаймзьот (Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні), Віталій Кличко (голова правління Фонду братів Кличків), Ніко Ланге (керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні) та виконавчий директор Фонду братів Кличків Ганна Старостенко.
Також на зустрічі зібрались понад 50 представників студентських організацій та молодіжних груп з Києва, Харкова, Кіровограда, Миколаєва, Одеси, Полтави, Запоріжжя та інших міст. Це, на думку представників Фонду, - автори найбільш нестандартних і креативних ідей про те, як покращити життя в країні.
На зустріч була запрошена і голова НТСА ЗНУ Світлана Доброскок, яка подавала в рамках конкурсу на кращий студентський актив свою роботу про Наукове товариство студентів та аспірантів нашого університету. Віталій Кличко у своїй вітальній промові наголосив: «Я переконаний, що зараз бачу перед собою нову українську еліту. Ви – студенти, молоді науковці, майбутні управлінці, політики та дипломати. Зустріч з вами є особливо важливою, адже саме у ваших руках – майбутнє нашої країни. І від того, наскільки відповідально ви до цього поставитеся, залежить і те, якою буде Україна не лише завтра, але й через 50 років».
Перемогу у конкурсі на кращий студентський актив вибороли студенти Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка. Студентська рада цього вишу отримала від Фонду братів Кличків грант у розмірі 10 тис. грн. на свій розвиток, а керівник цієї ради - Катерина Яременко - поїде у складі делегації на чолі з Віталієм Кличком на міжнародну конференцію з питань самоврядування.
«Приємно, що в Україні є така ініціативна та небайдужа молодь», – зазначив Віталій Кличко, підбиваючи підсумки заходу.

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ