Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначені переможці конкурсу наукових робіт із біології

Визначені переможці конкурсу наукових робіт із біології

20.03.2012 09:48 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет конкурс

Завершила свою роботу підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Біологічні науки». На ній виступили 55 студентів із 31 вищого навчального закладу різних регіонів України.
До складу галузевої конкурсної комісії, яку очолив проректор з наукової роботи професор Віктор Грищак, увійшли декан біологічного факультету професор Людмила Омельянчик, викладачі ЗНУ та інших вишів.

Вони розглянули 84 студентські наукові роботи, що надійшли з 35 вищих навчальних закладів нашої країни. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева комісія визначила переможців конкурсу та нагородила дипломами 21 студентську роботу.
Дипломами І ступеня відмічені 4 роботи. У їх числі – дослідження студентки ЗНУ Вікторії Яранцевої «Біохімічні та анатомо-морфологічні особливості будови фотосинтетичного апарату хлорофільних мутантів льону олійного» (науковий керівник доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Запорізького національного університету Ірина Полякова).
Дипломами ІІ ступеня нагороджені шестеро переможців – представники Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова та інших ВНЗ країни. Дипломами ІІІ ступеня відмічені 11 робіт, серед них – «Стан панкреатичних острівців у тварин при різних видах діабету» Юлії Чернікової (науковий керівник доцент кафедри фізіології з курсом цивільної оборони Запорізького національного університету Наталя Григорова).

Олена Хлистун