Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки IV науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука - 2012»

26.03.2012 11:18 Економіко-правничий коледж Конференція

23 березня відбулося пленарне засідання IV науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука - 2012» Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Відповідальний за наукову роботу та викладач ЕПК ЗНУ Максим Носик зазначив, що в цьому році у науково-практичній конференції студентів ЕПК «Молода наука-2012» працювало дев’ять секцій. Всього участь у конференції прийняли 75 студентів та 8 викладачів. Було подано майже 200 заявок та зроблено 120 доповідей. Це говорить про масштабність та популярність конференції серед студентів. З привітальним словом до учасників науково-практичної конференції звернувся в. о. ректора Олександр Бондар, котрий подякував студентам та викладачам ЕПК за плідну наукову роботу та наголосив, що у коледжу є науковий потенціал, котрий треба розвивати.

Подяку ректора ЗНУ за активну участь у конференції та якісні доповіді отримали Яків Фесечко та Рімма Бікбаєва. За авторську розробку теми були нагороджені студенти, роботи котрих визнали найкращими: Вікторія Афанасова, Дмитро Гайдук, Ольга Гоздек, Максим Губський, Дмитро Гурковський, Юлія Зубкова, Інга Кольнобрицька, Олександра Льовіна, Ярослав Мусієнко, Олеся Назаренко, Єлизавета Одринська, Анастасія Попова, Дмитро Різніченко, Артем Шевченко, Марія Шевченко, Христина Шемет, Ірина Шепеленко. Також подяку ректора вручили і студентці Ользі Поповій, котра перемогла на Обласній олімпіаді з української мови.
Крім того були нагороджені грамотами та подарунками автори найкращих доповідей з філологічних дисциплін, викладачі та студенти-переможці секції економічних дисциплін, гуманітарних дисциплін, математичних та природничих дисциплін, секції інформаційних технологій і програмування, а також переможці обласних і міжнародних наукових конкурсів. З привітальним словом до студентів звернулися директор ЕПК ЗНУ Олена Грибанова, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок, декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Алла Череп, декан математичного факультету, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк та директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова. Також на пленарному засіданні було надано слово студентці 2 курсу Олесі Назаренко, котра стала переможницею секції гуманітарних дисциплін. Вона зачитала свою доповідь на тему «Сучасне українське мистецтво».
Викладач юридичних дисциплін ЕПК ЗНУ Олена Гриценко також зачитала свою доповідь на тему «Застосування інтерактивних методів на правознавчих заняттях з метою підвищення ефективності підготовки майбутніх юристів». Директор ЕПК Олена Грибанова наголосила, що для студентів науково-практична конференція «Молода наука-2012» стала першим кроком у науковій діяльності. Особливо це стосується студентів першого курсу, котрі були найактивнішими на конференції (37 робіт). Також вона повідомила, що 18 найкращих робіт конференції будуть надруковані у загально-університетському збірнику.
Олена Ярошенко