Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нова традиція від «Молодої науки–2012» на факультеті журналістики

Нова традиція від «Молодої науки–2012» на факультеті журналістики

11.04.2012 16:14 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Економіко-правничий коледж Конференція

У рамках проведення V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012» на факультеті журналістики ЗНУ відбулося засідання двох секцій: «Контент електронних ЗМІ» та «Актуальні проблеми преси».

У конференції взяли участь 65 студентів факультету журналістики та студентка Економіко-правничого коледжу Олександра Льовіна.
Більшість доповідей молодих науковців супроводжувались цікавими презентаціями. Усі присутні активно брали участь у обговоренні запропонованих тем. Найкращими доповідями було обрано роботи студенток факультету журналістики Ганни Павленко «Специфіка ранкових телеефірів на ЗОДТРК «Запоріжжя» та ЗНТРК «ТВ-5», Юлії Осиновської «Порушення етичних норм та принципів у журналістиці на прикладі інформаційних випусків на «Радіо Запоріжжя ФМ», а також студентки Економіко-правничого коледжу Олександри Льовіної «Місце самвидаву у відродженні духовності народів Радянського Союзу». Саме ці студенти були й найактивнішими на засіданнях секцій.
Керівниками секцій виступили кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та журналістики Інна Абрамова, а також кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістської творчості, реклами та зв'язків із громадськістю Мирослава Чабаненко.
Членом організаційного комітету V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012» від факультету журналістики виступила кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та журналістики Людмила Чернявська.
Окрім секційних засідань, у рамках фестивалю «Молода наука – 2012» на факультеті журналістики відбулося відкриття фотовиставки студента 4 курсу Максима Лісового.
Відкрив фотовиставку кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри журналістської творчості, реклами та зв’язків з громадськістю, заступник декана факультету журналістики з навчальної роботи Віктор Костюк. Він привітав студента з цією подією та побажав творчої наснаги та успіху.
Світлини Максима Лісового виконані у портретному та пейзажному жанрі. Портретний жанр фотографій представлений на виставці знімками відомих артистів, а пейзажний – чудовими краєвидами Греції, Чорногорії та Грузії.
У майбутньому на факультеті журналістики планують зробити подібні фотовиставки традиційними.

Олена Ярошенко