Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Менеджери вирішують проблеми логістики

Менеджери вирішують проблеми логістики

12.04.2012 10:01 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту Молода наука-2012

Вчора на факультеті менеджменту відбулося секційне засідання «Менеджмент і логістика» у рамках роботи V університетської конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука-2012».

Тези доповідей надали до участі у заході понад 130 молодих науковців факультету менеджменту. Із кожним роком коло дослідників, які займаються вивченням проблем менеджменту та логістики, збільшується. Саме це продемонструвало секційне засідання, в якому взяли участь не лише студенти факультету, а й інші молоді науковці.
Головними темами доповідей, представлених на засіданні секції «Менеджмент і логістика», стали: інноваційні процеси у трансформаційний період, проблеми розвитку експортного потенціалу України, прийняття управлінських рішень в умовах невизначеності, формування та реалізації стратегій вітчизняних підприємств.
Велику цікавість в аудиторії викликали доповіді студентів М. Щербини «Оригінальна корпоративна культура як чинник підвищення мотивації персоналу на прикладі компаній Google та Phillips», Є. Одринської «Сучасні інструменти бізнес-планування» та інших. За результатами роботи секції НТСА факультету менеджменту висунуто на нагородження найбільш активних молодих науковців: Микиту Щербину (3 курс), Вікторію Полієктову (4 курс), Марію Гулбані (3 курс), Назелі Енгоян (4 курс), Ярославу Білецьку (магістратура), Єлизавету Одринську (Економіко-правничий коледж, 2 курс).

Факультет менеджменту