Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ пройшли засідання секції «Біологічні науки»

На біологічному факультеті ЗНУ пройшли засідання секції «Біологічні науки»

13.04.2012 13:14 Все Факультети Біологічний біологічний факультет

11 квітня в рамках щорічної наукової конференції ЗНУ «Молода наука-2012» на біологічному факультеті відбулося засідання секції «Біологічні науки». З доповідями виступили 53 учасника (48 студентів, 2 молодих вчених та 3 аспіранта) у таких розділах: «Фізіологія людини і тварин. Екологія людини», «Хімія», «Мисливствознавство», «Імунологія та біохімія», «Екологія».

Учасників секції цікавив широкий спектр питань: починаючи від методів хімічного аналізу та його застосування у різних галузях біологічної науки, імунологічних досліджень, методів вивчення стану здоров’я людини та тварини, впливу різних факторів до методик викладання аспектів біології у середній та вищій школі. Доповідачі вивчали також вплив екологічних факторів на розвиток і життєдіяльність організмів, проводили моніторинг харчових добавок та барвників у продуктах.
Крім заявлених учасників на секціях виступили студенти заочного відділення.

Біологічний факультет