Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті учасники конференції «Молода наука» продемонстрували високий науковий рівень своїх робіт

13.04.2012 13:19 Фізичний факультет конференція Молода наука-2012

На фізичному факультеті 10 квітня відбулися засідання секцій «Прикладна фізика», «Фізика металів» та «Фізика напівпровідників» у рамках V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012».

Загалом на секціях були заслухані 12 наукових доповідей, сім – членів проблемної наукової групи «Спектр» під керівництвом проф. В. Міщенка. Усі доповіді відзначалися високим науковим рівнем і практичною цінністю.
Особливо варто відзначити роботи студентів 2-го курсу О. Булаха «Вплив зернограничних сегрегацій атомів РЗМ та ЛЗМ на процеси структуроутворення хромистих сталей» та М. Гвоздецького «Формування структурного стану поверхневих шарів сталі 04Х18Ч-ГР у процесі хіміко-термічного оброблення».
Теоретичні аспекти сучасної прикладної та фундаментальної фізичної науки найшли своє відображення у роботах О. Бондарєвої, Л. Бабаскіна, Н. Фефелової, О. Блискавки, В. Новікова. Не відставали від них і молоді експериментатори О. Антонюк, К. Єна, Д. Федосенко, А. Деркач та М. Щетініна-Вініченко.
Слід висловити щиру подяку керівникам наукових робіт - проф. В. Гіржону, проф. В. Міщенку, доц. О. Смолякову, доц. В. Сніжному, доц. О. Онаньїной та ст. викладачу О. Багрійчуку за наполегливу працю зі студентами.
За результатами роботи секцій на нагороду висунуто кандидатури п’ятьох студентів – О. Булаха, М. Гвоздецького, Д. Федесенко, А. Деркач та М. Щетініної-Вініченко.

Фізичний факультет