Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Молода наука-2012» на факультеті соціології та управління

«Молода наука-2012» на факультеті соціології та управління

13.04.2012 14:26 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Конкурс

12 квітня на факультеті соціології та управління були проведені секційні засідання науково-практичної конференції «Молода наука». Учасники конференції — науковці, студенти та викладачі — обговорили актуальні проблеми соціології, політології та соціальної роботи. Участь у секційних засіданнях взяли 62 студенти та аспіранти факультету соціології та управління.

За підсумками проведених секційних засідань найкращими були визнані доповіді трьох студенток:

1. Марини Коваль, спеціальність «Політологія», гр.3140-1 з темою доповіді «Проблема влади та еліти у творчості Ф.Ніцше».
  2. Оксани Ковтун, спеціальність «Соціологія», гр.3111-1 з темою доповіді «До питання про визначення поняття «екологічна соціологія».
  3. Проценко Лілії, спеціальність «Соціальна робота», гр.13121-1 з темою доповіді «Правове регулювання статусу біженців в Україні».

Підсумки «Молодої науки» та нагородження найкращих відбудеться 25 квітня на заключному пленарному засіданні.