Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники НТСА взяли участь у Всеукраїнській конференції зі студентського самоврядування

23.04.2012 10:51 Наукове товариство студентів та аспірантів конференція

Нещодавно на базі Запорізької державної інженерної академії відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Студентське самоврядування: досвід, проблеми, перспективи розвитку». Організаторами заходу стали комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради, Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України та Студентське наукове товариство ЗДІА. Серед учасників конференції були і представники Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету.

Загалом у роботі конференції взяли участь понад 150 учасників із різних регіонів України (Запоріжжя, Дніпропетровська, Ніжина, Одеси, Харкова, Тернополя, Луцька). Пленарне засідання відкрив ректор ЗДІА Володимир Пожуєв, який відзначив важливість подальшого розвитку студентського самоврядування для активізації процесів демократизації українського суспільства. У роботі засідання також взяли участь голова комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради Ігор Філіпенко, завідувач кафедри філософії та політології ЗДІА Віктор Калюжний, голова СНТ ЗДІА Юлія Калюжна та голова студентського сенату цього вишу Катерина Дехтярук.
Із доповіддю на тему «Розвиток студентської науково-дослідної роботи в Запорізькому національному університеті» виступила на пленарному засіданні і голова НТСА ЗНУ Світлана Доброскок (науковий консультант - начальник НДЧ Вікторія Меняйло). До речі, Світлана виступила ще й модератором секції «Студентське самоврядування та розвиток громадянського суспільства».
Під час засідання секції неабияке зацікавлення викликала доповідь голови НТСА юридичного факультету Ксенії Мяснянкіної (науковий консультант - заступник декана юридичного факультету з наукової роботи Павло Лютіков) про особливості взаємодії органів студентського та місцевого самоврядування. Активну участь у дискусії взяв і заступник голови НТСА юридичного факультету Антон Сторчак. Психологічний аспект мотивації студентів до участі в діяльності НТСА розкрила в своєму дослідженні секретар Координаційної ради НТСА Олександра Чірка (науковий консультант - начальник НДЧ Вікторія Меняйло). Перша заступниця голови НТСА Катерина Полякова, у свою чергу, розповіла присутнім про інформаційну роботу Наукового товариства (науковий консультант - заступник декана факультету журналістики Людмила Чернявська). Також взяли участь у конференції голова НТСА біологічного факультету Людмила Макєєва й секретар ради біологічного факультету Артем Поліщук.

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ