Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У ЗНУ відбувся День відкритих дверей

03.05.2012 15:47 день відкритих дверей приймальна комісія Вступна кампанія-2012

29 квітня у Запорізькому національному університеті відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти та їхні батьки мали змогу поспілкуватися з керівництвом університету й деканами факультетів, отримати відповіді на запитання щодо перебігу приймальної кампанії й особливостей цьогорічного вступу до вишу. Дізнатися більше про особливості навчання на факультетах гості змогли безпосередньо від викладачів і студентів ЗНУ. Також для учасників заходу було організовано екскурсію університетом.

Вітаючи старшокласників і їхніх батьків, в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар зазначив: «Цього року через проведення в Україні «Євро-2012» і скорочений термін навчання, викладачі, батьки й абітурієнти опинилися у складній ситуації. Саме тому проблема вибору майбутнього навчального закладу, а отже – і подальшої долі, на сьогодні ще більш актуальна, ніж зазвичай. Дякуємо, що ви завітали до Запорізького національного університету. Переконаний, що інформація, яку ви отримаєте під час Дня відкритих дверей, матиме вплив на ваш вибір». Також Олександр Григорович зазначив, що 14 000 студентів, які зараз навчаються на 17 факультетах і у двох коледжах нашого вишу – це вагомий показник, який свідчить про те, що ЗНУ користується заслуженим авторитетом не лише в нашій області, а й по всій Україні.
«Хочу підкреслити, що День відкритих дверей – то певна формальність», - наголосив він. – «Ми раді бачити вас у стінах ЗНУ щодня, ви можете у будь-який зручний для вас час завітати до вишу і поставити всі питання, які вас хвилюють».
Відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко звернув увагу присутніх на основні моменти приймальної кампанії-2012, зокрема, на терміни її проведення й на пакет документів, необхідних для вступу до вишу. Він побажав усім випускникам успішно скласти ЗНО та завітати до ЗНУ першого вересня вже студентами нашого університету.
Також для гостей влаштували святкову концертну програму. Ведучі – четвертокурсниця факультету української філології Анастасія Матрос і магістр факультету соціології та управління Ігор Пилипенко – не лише оголошували номери, а й розповіли по цікаве студентське життя. Чудовий настрій присутнім забезпечили пісні у виконанні студентів: Євгена Сєркова (факультету фізичного виховання), Ігоря Пилипенка (факультет соціології та управління), Ольги Сикорської (ФСУ), Дар’ї Рупасової й Вікторії Назарової (факультет журналістики), Ігоря Лющанського (юридичний факультет), Юлії Данилюк (філологічний факультет) та інших.
Після загальних зборів вступники могли завітати на факультет, що вподобали, і там дізнатися більше про особливості й перспективи навчання, досягнення викладачів, випускників і студентів.
Також для всіх охочих проводили профдіагностику. Під час Дня відкритих дверей працювала приймальна комісія, де можна було отримати відповіді на всі запитання, й підготовчі курси, де тривав запис у групи довузівської підготовки.

Таміла Тарасенко