Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у міжнародній виставці «Довкілля-2012»

Представники ЗНУ взяли участь у міжнародній виставці «Довкілля-2012»

11.05.2012 12:41 Виставка АГЧ енергоефективність енергозбереження екологія

Запорізький національний університет взяв участь у V Міжнародній виставці «Довкілля -2012» в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України», який відбувся у Києві.

Фахівці лабораторії енергоефективності та енергозбереження Адміністративно-господарчої частини ЗНУ Андрій Баштовий, Іван Карпенко та Андрій Ковальов під керівництвом проректора з адміністративно-господарської роботи ЗНУ Сергія Кушніра представили Україні свої досягнення у сфері енергозбереження.
Лабораторією було розроблено комплекс заходів, поступове впровадження яких дозволило забезпечити комфортні умови для студентів та працівників університету, а також ощадливо використовувати теплову енергію.
Завдяки більш точному прогнозуванню обсягів споживання та економії теплової енергії стало можливим спрямувати набагато більше власних коштів на модернізацію та переоснащення будівель нашого університету, щоб відповідати вимогам СВ в умовах обмеженого бюджетного фінансування.
Крім того, було зменшено викиди двоокису вуглецю у повітря, що позитивно впливає на покращення навколишнього середовища.
Впровадження комп’ютерної системи контролю та керування надало більш гнучкі можливості оптимізації опалення, ГВП та інших інженерних систем нашого вишу.
Усі розроблені лабораторією енергоефективності та енергозбереження ЗНУ алгоритми регулювання можна вважати більш досконалими, ніж існуючі аналоги.

Олена Ярошенко