Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ стала «Надією журналістики»

Студентка ЗНУ стала «Надією журналістики»

14.05.2012 15:58 Все Факультети Журналістики Наукове товариство студентів та аспірантів факультет журналістики перемога

Наприкінці квітня відбулось підбиття підсумків третього конкурсу професійної журналістики «Честь професії-2012». Переможців та лауреатів нагородили 26 квітня в «Президент-отелі» (м. Київ). Серед них – і представницю нашого університету Катерину Полякову.

Організаторами заходу виступили Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси та Незалежна Асоціація Телерадіомовників. Цього року на конкурс подали 509 журналістських робіт, серед яких – п’ять основних номінацій («Краще журналістське розслідування», «Надія журналістики», «Краще подання резонансного матеріалу», «Краще подання складної теми», «Кращий матеріал з громадянською позицією») та дві спеціальні («Зупини корупцію», «Сталий (збалансований) розвиток: Шлях України»).
Студентка факультету журналістики Запорізького національного університету, журналіст порталу «Пороги», голова НТСА факультету журналістики, заступниця голови НТСА ЗНУ Катерина Полякова перемогла в номінації «Надія журналістики». Тема її журналістського розслідування - «Запорізькі студентські гуртожитки: жити всередині, але проти правил». Під час церемонії нагородження Катерина отримала кришталеву стелу, диплом переможця та подарунки від спонсорів.
«Перемога була дуже несподіваною. Перші кілька хвилин взагалі не могла прийти до тями. Таке відчуття, ніби «Оскара» отримала. Приємно, що такі відомі й шановані люди оцінили мою роботу. Дуже сподобалася організація», – поділилася своїми враженнями Катерина.
Членами журі цьогорічного конкурсу «Честь професії–2012» були: Вахтанг Кіпіані (журналіст, керівник проекту «Історична правда»), Олена Притула (головний редактор інтернет-видання «Українська правда»), Андрій Куликов (ведучий програми «Свобода слова на ICTV»), Савік Шустер (журналіст, ведучий, президент «СавікШустерСтудії»), Віталій Портніков (головний редактор телеканалу «ТВі»), Зураб Аласанія (засновник ІА «Медіа-порт»), Отар Довженко (журналіст, викладач кафедри журналістики Українського католицького університету), Олекса Шалайський (керівник проекту «Наші гроші») й Валентина Самар (директор інформаційного прес-центру (м. Сімферополь).

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ