Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті шукали шляхи вирішення сучасних проблем сім’ї та молоді

21.09.2012 13:15 Юридичний факультет круглий стіл

На юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу «Сучасні проблеми сім’ї та молоді». Координатором заходу стала голова Наукового товариства студентів та аспірантів факультету Ксенія Мяснянкіна.

Під час круглого столу пролунали доповіді студентів юридичного факультету Олесі Краснокутської «Перспективи розвитку молодої студентської сім’ї»,
«Перше робоче місце та працевлаштування», Дмитра Супруна «Отримання житла» й Анни Єрмолаєвої «Проблеми декретної відпустки студентів та молодих спеціалістів». У виступах учасників заходу йшлося про основі соціально-економічні проблем, які турбують сучасну молодь, правове підґрунтя їх можливого вирішення та шляхи їх подолання. Присутні на засіданні взяли активну участь в обговоренні всіх виступів.
Таміла Тарасенко