Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація НТСА на факультеті журналістики

Презентація НТСА на факультеті журналістики

01.10.2012 14:42 Все Факультети Журналістики факультет журналістики НТСА

Журналісти-першокурсники вступили до лав Наукового товариства факультету. Що таке наука і як її правильно «їсти» на факультеті журналістики? Відповідь на ці та багато інших питань 27 вересня отримали студенти першого курсу факультету журналістики.

Про досягнення та можливості Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ розповіли голова НТСА факультету журналістики Дар’я Андрєєва та заступник декана з наукової роботи Людмила Чернявська.
Першокурсники дізналися, що члени Наукового товариства під час засідань круглих столів, майстер-класів та інших заходів порушують важливі теми, які стосуються кожної людини, кожного фахівця. До заходу також долучились студенти старших курсів, які захотіли дізнатись більше про діяльність Наукового товариства та спробувати себе в якості науковців.
«Я вважаю, що презентація пройшла успішно, адже я бачила захопленість студентів, як вони реагують на інформацію, відеоролик, пропозиції. До речі, було приємно, що після заходу до мене звернулись студенти, які хочуть стати активом Наукового товариства факультету. Сподіваюсь, факультет журналістики цього року покаже хороші результати студентської наукової роботи, адже тут навчаються захоплені професією студенти!», - прокоментувала зустріч Дар’я Андрєєва.

Факультет журналістики