Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулась щорічна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

На економічному факультеті відбулась щорічна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

16.10.2012 10:01 Все Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтаційна діяльність

Нещодавно на економічному факультеті ЗНУ відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Участь у заході взяли учні 18 запорізьких шкіл, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ та члени Малої академії управління бізнесом.

Захід відбувся в рамках діяльності Студентської наукової проблемної групи кафедри «Фінанси та кредит» економічного факультету ЗНУ під керівництвом доктора економічних наук, професора, декана економічного факультету Алли Череп. У своєму вітальному слові Алла Василівна розповіла про економічний факультет, його будні та традиції, привітала всіх учасників і побажала школярам успішної гри та перемоги.
Ведучими заходу виступили голова НТСА економічного факультету Олександр Коробов та його заступниця, студентка економічного факультету Тетяна Веремейчик. В якості журі були запрошені студенти-науковці економічного факультету Сергій Медвідь, Олександра Сінєкаєва, Андрій Урусов, Юлія Редька та Костянтин Крючков.
Гра видалася цікавою, досить запеклою та складалася з п'яти етапів: «грошова каша», «екзамен», кросворд, термінологічна гра і бліц-опитування. Впродовж кожного етапу змагання учасники демонстрували свої знання з економіки, виявляли високий рівень ерудиції та логічного мислення. Досить важко було визначити фаворитів гри, про що свідчить турнірна таблиця. Призові місця розділили між собою не три команди, а цілих п'ять: I місце розділили між собою команди гімназії № 28 та навчально-виховного комплексу № 23; II місце - загальноосвітня школа № 84; III місце – гімназія № 45 та Економіко-правничий коледж ЗНУ. Розрив між командами при цьому складав лише 1 бал!
Для вручення грамот та призів були запрошені заступник декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко та заступник декана з наукової роботи Андрій Линенко. Усі учасники отримали грамоти за участь у грі, а п’ятірка лідерів отримала нагороди.
Алла Василівна Череп щиро вітала майбутніх абітурієнтів та зичила їм подальших успіхів.
Учасники гри залишилися задоволеними та виявили зацікавленість у подальшому навчанні саме в Запорізькому національному університеті, зокрема, на економічному факультеті.

Наукове товариство студентів та аспірантів
економічного факультету