Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся публічний захист робіт Стипендіальної програми «Завтра.UA»

У ЗНУ відбувся публічний захист робіт Стипендіальної програми «Завтра.UA»

24.10.2012 14:46 Наукове товариство студентів та аспірантів конкурс

23 жовтня в Запорізькому національному університеті відбувся публічний захист робіт, представлених на конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Цього року участь у захисті взяли 30 студентів.

До складу конкурсної комісії увійшли: заступники деканів з наукової роботи Олександр Ігнатуша (історичний факультет), Віра Копійка (біологічний факультет), Русудан Махачашвілі (факультет іноземної філології), Маріана Ткалич (факультет соціальної педагогіки та психології), Людмила Чернявська (факультет журналістики) й Андрій Линенко (економічний факультет), а також декан філологічного факультету Тамара Хом’як, доцент кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання Ірина Кальонова, доцент кафедри менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту Віктор Шишкін і викладач математичного факультету Михайло Клименко.
Модераторами проведення публічного захисту виступили голова НТСА юридичного факультету Ксенія Мяснянкіна та голова НТСА біологічного факультету Людмила Макєєва. За підбиття підсумків захисту та підрахунок кількості балів, здобутих конкурсантами, відповідали голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок, завідувач відділу науково-технічної інформації та комерціалізації Інна Оспіщева, фахівець НДЧ Олена Борисенко та магістрантка філологічного факультету Юлія Гринь.
При оцінюванні виступів бралися до уваги їх актуальність, новизна роботи, ступінь володіння матеріалом, обґрунтованість та практичність висновків. За результатами захисту всі учасники були допущені до участі у подальших етапах програми. Але найвище були оцінені виступи Богдана Корнелюка (науковий керівник - професор Наталія Торкут), Ганни Абліцової (науковий керівник - доцент Наталія Романюк), Кирила Латишева (науковий керівник - доцент Ольга Щипанова), Ксенії Мяснянкіної (науковий керівник - доцент Павло Лютіков), Людмили Макєєвої (науковий керівник - професор Олександр Фролов), Олександр Коробов (науковий керівник - професор Алла Череп), Дар’ї Акуліч (науковий керівник - доцент Валентина Гончарова).
Тепер учасники мають зареєструватися на сайті програми до 25 жовтня включно.

Координатор конкурсного добору, голова НТСА ЗНУ
Світлана Доброскок