Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентський екологічний форум розпочне свою роботу на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ

26.11.2012 15:55 факультет соціальної педагогіки та психології

28 листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології розпочне свою роботу Студентський екологічний форум «Дім: побачення з планетою!».

Форум розпочне свою роботу о 13.00. У програмі форуму передбачено перегляд кінострічки Люка Бессона «Дом - свидание с планетой» та подальше обговорення проблематики, висвітленої в кінострічці.
У форумі візьмуть участь студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, біологічного факультету ЗНУ, студенти Запорізького національного технічного університету та Запорізького медичного університету. Запрошуємо до участі всіх мешканців міста, кому не байдужі проблеми екології!

Факультет соціальної педагогіки та психології