Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ обговорили положення нового Кримінально –процесуального кодексу

29.11.2012 10:43 Юридичний факультет круглий стіл НТСА

28 листопада на юридичному факультеті ЗНУ відбулося тематичне засідання круглого столу «Перспективи подальшого існування прокуратури як наглядового органу: міжнародний досвід».

Участь у засіданні взяли студенти І – ІV курсів - члени НТСА. Відкрив обговорення голова НТСА юридичного факультету Олександр Коломоєць, який окреслив загальні питання, запропоновані до розгляду учасникам форуму.
Із доповідями також виступили:
- Тетяна Салій (3 курс) – «Правозахисна функція прокуратури за новим Кримінальним-процесуальним кодексом».
- Катерина Чорна (4 курс) – «Визначення міжнародних стандартів діяльності прокуратури».
- Сергій Тяпкін (1 курс) – «Актуальні проблеми міжнародного співробітництва прокуратури України».
- Сергій Горобець (3 курс) – «Міжнародний досвід реалізації прокуратурою функцій захисту прав і свобод громадян та шляхи його виконання в Україні».
Під час обговорення молоді науковці дійшли висновку, що новий Кримінально –процесуальний кодекс є необхідним кроком для удосконалення правозахисної системи України.

Наталія Логвиненко