Анонси / Новини / Математичний факультет Запорізького національного університету оголошує про III обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики

01.12.2005 11:02 - 2013-03-31 04:04 Стартова сторінка

Початок Конкурсу 1 грудня 2012 року. Кінцевий термін подання роботи на конкурс 31 березня 2013 року.
Консультації щодо тематики та оформлення конкурсних робіт можна отримати за контактами zga@znu.edu.ua або 228-75-38 - Циммерман Геннадій Анатолійович, замдекана математичного факультету ЗНУ.

Результати конкурсу будуть об’явлені на тижні математичного факультету (квітень 2013 року).

Положення про конкурс

Для виявлення та підтримки творчої, обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку інтересу до наукової та дослідницької діяльності математичний факультет Запорізького національного університету оголошує про ІІІ обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики (відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу).

Прийняти участь у Конкурсі можуть творчі роботи учнів 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентів коледжів.

Вимоги до робіт:

1. За тематикою та змістом у роботі має розглядатися сучасна проблема математики або інформатики.

2. За структурою робота має складатися орієнтовно з таких розділів:

a. Сутність проблеми та існуючі методи її вирішення.

b. Опис авторських пропозицій для вирішення зазначеної проблеми.

c. Практична реалізація авторських ідей та отримані результати.

d. Висновки.

e. Список використаних інформаційних джерел.

3. Обсяг пояснювальної записки10-20 стор.формату А4.

Особливу увагу учасників і керівників робіт звертаємо на пункти b, c, тому що це конкурс творчих робіт, на відміну від конкурсу робіт МАН

Результати конкурсу будуть об’явлені на тижні математичного факультету (квітень 2013 року)

Номінації конкурсу:

• «Краща робота з математики»,
  • «Краща робота з прикладної математики»,
  • «Краща робота з інформатики»,
  • «Краща робота з програмування»

Переможців чекають нагороди.