Анонси / Новини / ЗНУ проводить безкоштовні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання

ЗНУ проводить безкоштовні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання

11.12.2012 06:11 - 2013-04-17 23:00 Стартова сторінка

Шановні абітурієнти!

Запорізький національний університет цього року традиційно проводить безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання, котрі передбачають не тільки організаційні аспекти підготовки до ЗНО, але й методичну та психологічну підготовку.

Для участі у пробному тестуванні з певної дисципліни, слід попередньо зареєструватися і прийти до ЗНУ у призначений день для проходження цього тренінгу.

Результати: Біологія Хімія Географія Англійська мова Французька мова Російська мова Світова література Фізика Математика Українська мова та література Всесвітня історія Історія України

З собою слід мати: паспорт або інший документ, що засвідчує особу абітурієнта, та ручку чорну гелеву.

Усі тренінги будуть проходити у ІІ навчальному корпусі за адресою: вул. Жуковського, 66.

Телефони для довідок: 228-75-30, 228-76-01.

Розклад тренінгів

Дата проведення І зміна.