Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели тренінг для студентів щодо успішного пошуку роботи

У ЗНУ провели тренінг для студентів щодо успішного пошуку роботи

12.12.2012 11:34 Наукове товариство студентів та аспірантів тренінг

Днями в Запорізькому національному університеті відбувся тренінг «Написання резюме та успішне проходження співбесіди». Організаторами заходу виступили представники Фонду В. Пінчука та Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ.

Крім студентів і викладачів ЗНУ, участь у ньому взяли студенти ЗНТУ та представники вищих навчальних закладів м. Мелітополя та м. Дніпропетровська. Бізнес-тренер Марина Щервяніна розповіла учасникам заходу про особливості проходження співбесіди та прийоми, якими повинен володіти кандидат на отримання вакансії. Студенти дізналися про основні правила самопрезентації, особливості складання успішного резюме та подолання хвилювання перед проходженням співбесіди та ін. Тренінг також містив практичні завдання, під час виконання яких учасники мали можливість відчути себе в ролі рекрутеру та кандидата на посаду, а також виокремити основні професійні якості, якими повинен володіти молодий спеціаліст.
Своїми враженнями від проходження тренінгу поділилася колишня голова НТСА факультету соціальної педагогіки та психології Олександра Чірка: «Тренінг справив на мене неймовірні враження. Після закінчення університету я зіткнулася з проблемою працевлаштування, вирішити яку виявилося досить складно. Цей тренінг допоміг мені зрозуміти свої помилки. Я вважаю, що такі заходи необхідні сучасним випускникам. Дякую своєму рідному НТСА за запрошення на цей захід!».

Координатор НТСА ЗНУ Доброскок Світлана,
голова НТСА факультету СПП Свириденко Катерина