Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилась спартакіада серед викладачів та співробітників

У ЗНУ завершилась спартакіада серед викладачів та співробітників

29.01.2013 14:03 Університет Спартакіада

Протягом січня в Запорізькому національному університеті тривала спартакіада серед викладачів та співробітників університету. Її організаторами виступили керівництво спортивно-оздоровчого комплексу, а також профспілковий комітет ЗНУ.

Після турніру з шашок і настільного тенісу на учасників спартакіади очікувало змагання зі спортивної стрільби та міні-футболу.
У спортивній стрільбі взяло участь близько 45 чоловік. Серед жінок кращі результати продемонстрували:
- 1 місце – Марина Федосєєва (планово-фінансовий відділ),
- 2 місце – Олена Каганська (Наукова бібліотека ЗНУ),
- 3 місце – Валентина Лапонова (відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності).
Серед чоловіків перемогу здобули:
- 1 місце – Ігор Гончар (Центр культурно-масової роботи),
- 2 місце – проректор з адміністративно-господарчої частини Сергій Кушнір
- 3 місце – заступник декана математичного факультету з навчальної роботи Ігор Зіновєєв.
За словами заслуженого тренера України зі стрільби Любові Грищенко, цього року співробітники та викладачі ЗНУ показали дуже гарні результати. Слід відзначити високий організаційний рівень змагань, тому турнір зі спортивної стрільби пройшов у гарній атмосфері.
Турнір з міні-футболу було особливо емоційним та запальним. Усі команди змагались за перемогу з особливим натиском. У результаті перше місце посіла збірна команда представників факультету фізичного виховання, відділу аспірантури та штабу цивільної оборони ЗНУ. Друге місце посіла команда факультету фізичного виховання, а третє – команда Центру культурно-масової роботи.
Заступник директора Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко відзначив чудову організацію спартакіади та неабиякий інтерес викладачів та співробітників університету до спортивних змагань. На користь цього свідчить й те, що в спартакіаді взяли участь близько 100 викладачів та співробітників ЗНУ. Усі переможці отримали медалі та грамоти, а також цінні призи від профкому ЗНУ.

Олена Ярошенко