Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулася чергова робоча зустріч ректора ЗНУ зі студентським активом

Відбулася чергова робоча зустріч ректора ЗНУ зі студентським активом

30.01.2013 14:15 Університет Зустріч Студрада НТСА

30 січня в Запорізькому національному університеті відбулася зустріч ректора ЗНУ Миколи Фролова зі студентським активом і головами факультетських наукових товариств студентів та аспірантів.

Участь у зустрічі також взяли: проректор з адміністративно-господарської частини Сергій Кушнір, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, в.о. помічника ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, головний бухгалтер Василь Тимошик, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Олена Тупахіна, директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, директор Центру культурно-масової роботи ЗНУ Юлія Янько, директор комбінату громадського харчування Антоніна Шегера, голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко, голова НТСА ЗНУ Ксенія Мяснянкіна, а також студенти, викладачі, співробітники вишу.
На початку зустрічі присутні обговорили обсяг виконаних пунктів протоколу минулих зборів на сьогоднішній день та дійшли висновку, що задовільно вирішені наступні питання: виділення кабінетів для роботи студентських рад факультетів, налагоджено роботу інтернет-сервісу «Питання до ректора», триває робота з покращення матеріально-технічної бази студради ЗНУ, в актовій залі ІІ навчального корпусу майже завершено обладнання діджейської кімнати, триває розробка проекту та підготовка до робіт із заміни труб водогону пластиковими в двох блоках третього гуртожитку ЗНУ, а також, на прохання студентів, представників студрад включено до складу комісії із перевірки дотримання правил та норм проживання в гуртожитках.
Студенти звернулися до ректора з проханням розглянути питання збільшення кількості безкоштовних спортивних гуртків для студентів, надання кабінету для університетського психолога. Окремо було обговорено проблему якості обслуговування студентів співробітниками комбінату громадського харчування ЗНУ. Також передали прохання повернути у приміщення корпусів кавові автомати та автомати поповнення мобільних рахунків.
Значний блок питань до обговорення підготували представники НТСА факультетів. У підсумку обговорення Микола Фролов запропонував ввести постійну координацію усіх аспектів діяльності наукового товариства ЗНУ з проректором із наукової роботи Віктором Грищаком, що сприятиме оптимізації роботи цього наукового сектору.
Усі обговорені питання внесли до протоколу зустрічі із зазначенням відповідальних та терміну виконання. Наступна робоча зустріч ректора зі студентським активом відбудеться в лютому.

Наталія Логвиненко