Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Реформування кадрів НТСА юридичного факультету

Реформування кадрів НТСА юридичного факультету

07.02.2013 10:01 Все Факультети Юридичний

На юридичному факультеті ЗНУ відбулося засідання наукового товариства студентів та аспірантів. Головою засідання виступив студент 3 курсу, голова НТСА факультету Олександр Коломоєць.

Під час зустрічі були окреслені напрямки роботи товариства на друге півріччя 2012/2013 навчального року та затверджений поточний план заходів на наступний місяць, а саме: проведення круглих столів, дебатів, конференцій. Присутні виявили неабияку зацікавленість щодо участі в цих заходах. Також були розглянуті кадрові питання, серед яких - обрання заступника голови НТСА юридичного факультету та секретаря. Одноголосним рішенням заступником голови обрано Микиту Жукова (студента І курсу), а секретарем – Сергія Тяпкіна (студента І курсу). Наступним питанням порядку денного було прийняття до лав наукового товариства нових членів. Учасники засідання активно цікавились діяльністю НТСА факультету та підписали заяви для вступу. Декан юридичного факультету, професор, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць побажала подальших успіхів та удосконалення діяльності наукового сектору юридичного факультету.

Координаційна рада НТСА юридичного факультету