Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери міжнародної студентської організації AIESEC зустрілися зі студентами ЗНУ

25.03.2013 10:57 Університет міжнародна діяльність

Волонтери міжнародної студентської організації AIESEC Брунно Сомма (Італія), Анна Біро (Угорщина) та Кароліна Пессона (Бразилія) зустрілася зі студентами біологічного факультету та факультету журналістики. Під час заходу мова йшла про міжнародний проект «Зелена хвиля» й особисті враження гостей ЗНУ від перебування в Запоріжжі.

Представивши гостей, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Олена Тупахіна звернулася до запорізьких студентів із проханням подбати про гостей міста. Їхнім іноземним ровесникам цікаво було б побувати не лише на офіційних екскурсіях (до речі, вони знають про легендарний острів Хортицю і прагнуть побачити його ближче), але й познайомитися з містом і цікавими місцями області в неформальній обстановці. Студенти відгукнулися на пропозицію і самі запропонували кілька маршрутів. У тому числі – поїздку до Бердянська та на знамениті Кам’яні Могили.
Волонтери перебувають у нашому місті в рамках міжнародної програми «Зелена хвиля», яка діє в 10 українських містах.
Також до кінця квітня, коли завершиться їхнє перебування у ЗНУ, волонтери вестимуть «Speaking club». Двічі на тиждень – у вівторок та в середу - усі охочі можуть приєднатися до обговорення певної теми англійською мовою, яке триватиме з 17.30 у 249 аудиторії ІІ навчального корпусу, а в п’ятницю спілкування в «Speaking club» буде відбуватися італійською мовою. Про список запропонованих до обговорення тем можна дізнатися в Центрі вивчення іноземних мов (аудиторія 110, ІІ навчальний корпус).

Таміла Тарасенко