Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ відбулося засідання секції «Журналістика» у рамках конференції «Молода наука-2013»

10.04.2013 14:41 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Наукове товариство студентів та аспірантів

9 квітня студенти-науковці факультету журналістики Запорізького національного університету в рамках традиційної щорічної VI університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2013» провели засідання секції «Журналістика».

Цього року засідання секції факультету «Прикладні соціально-комунікаційні технології та видавнича справа» та «Теорія і практика журналістики» були об’єднані. Студенти підготували наукові роботи на різні теми з таких напрямів, як журналістика, видавнича справа та редагування, а також реклама та зв’язки із громадськістю. Крім того, у засіданні секції взяла участь студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Аліна Сердюк.
Право відкрити засідання секції було надано заступнику декана з наукової роботи Людмилі Чернявській. Вона привітала учасників науково-практичної конференції «Молода наука», побажала їм плідної роботи та успіхів у подальших наукових дослідженнях.
Роботою засідання секції «Журналістика» керувала голова НТСА факультету журналістики Дар’я Андреєва.
Усього участь у конференції взяли 32 студенти. Найцікавішими було визнано доповіді студентки магістратури спеціальності «Журналістика» Анастасії Полєшко «Аксіосфера сучасних гендерно маркованих періодичних видань», а також студентки 5 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки із громадськістю» Марії Мельник «Принцип запозичення у формуванні жанрової палітри журнальної реклами (на прикладі видання «Корреспондент»)».

Олена Ярошенко