Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті ЗНУ відбулося засідання секції «Фізичні науки»

На фізичному факультеті ЗНУ відбулося засідання секції «Фізичні науки»

12.04.2013 11:26 Молода наука фізичний факультет

9-10 квітня на базі фізичного факультету ЗНУ в рамках VI науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2013» відбулося засідання секції «Фізичні науки».

Робота секції проходила у трьох підсекціях: «Фізика металів» (керівник - доктор фізико-математичних наук, професор Василь Гіржон), «Прикладна фізика» (керівник - доктор технічних наук, професор Валерій Міщенко) та «Фізика напівпровідників» (керівник - кандидат фізико-математичних наук, доцент Олександр Яновський).
У роботі секції «Фізичні науки» взяло участь 21 дослідження молодих науковців, які були рекомендовані до друку у збірнику праць студентів, аспірантів та викладачів ЗНУ. За результатами конференції найкращими було визнано дві наукові розвідки: Олени Петренко «Формування структури в сплавах системи Ni-Ti-Zr при лазерному легуванні» та Ірини Гринь і Сергія Томіліна «Модель активаційного механізму електропровідності надтонких металевих плівок». Авторів кращих робіт під час підсумкового пленарного засідання буде відзначено подяками ректора.

Ксенія Назаренко