Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові досягнення студентів-економістів – учасників «Молодої науки-2013»

Нові досягнення студентів-економістів – учасників «Молодої науки-2013»

12.04.2013 13:36 Все Факультети Економічний Економічний факультет

11 квітня на економічному факультеті Запорізького національного університету в рамках традиційної щорічної VI університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2013» пройшло засідання секції «Економічні науки».

Із вступним словом до учасників заходу звернулася декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона наголосила на важливості питань, які планується розглянути під час роботи секції. Усі вони стосуються розвитку науки в сучасних умовах становлення вітчизняної економіки. Алла Василівна побажала учасникам конференції плідної роботи та успіхів у майбутніх наукових дослідженнях.
На засідання завітали експерти: завідувач кафедри економіки Нікопольського факультету ЗНУ Олександр Череп, академік Академії наук соціальних технологій та місцевого самоврядування РФ Жанна Малахова, менеджер НЦ «Актив» Ольга Умеренко, керівник відділу по роботі з партнерами НЦ «Актив» Тетяна Бакуліна, директор Малої академії управління бізнесом КРЦМтаШ Олена Старікова, координатор НТСА ЗНУ Світлана Доброскок, директор представництва міжнародної брокерської компанії «InstaForex» Григорій Натрус та викладачі факультету. Координували роботу зібрання голова НТСА економічного факультету Олександр Коробов, його заступниця Тетяна Веремейчик, активну допомогу виявили також студенти економічного факультету Сергій Медвідь, Андрій Урусов та Надія Ланчковська.
Із доповідями виступили студенти економічного факультету, представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ та Малої академії управління бізнесом.
Так Крюков Владислав у дослідженні «Інтернет-маркетинг» виявив, що саме цей розділ є одним із найперспективніших напрямків проведення маркетингової політики на сучасному етапі. Ігор Товкач, розглянувши «Вплив стартапів на економіку світу та України», зазначив, що дослідження впливу стартапів на економіку України треба продовжувати з точки зору чинників, що стримують розвиток венчурних фондів в Україні. Богдан Хохлов у роботі «Розвиток культурних індустрій країн CARICOM у сучасних умовах» висвітив потребу в таких політичних ініціативах, які б надали допомогу з розповсюдження локальних та регіональних благ, запровадили юридичну, регуляторну, фіскальну підтримку наявним креативним видам діяльності. Анастасія Нікуліна в доповіді з теми «Перспективи зростання ваги і значимості України в системі міжнародних фінансів» запропонувала досить ґрунтовну стратегію розвитку та впровадження економічних реформ в Україні.
Костянтин Меркулов у своїй роботі з теми «Труднощі реалізації зовнішньоторговельних операцій» приділив увагу питанню ведення документації та її нормування у міжнародному контексті. А Руслан Гаврилюк із темою «Фінансування Аграрного Комплексу України» розповів про стан АПК та про перспективи партнерства з Китаєм. Доповідь Владислава Хлепітько «Політика зайнятості в сільському господарстві ЄС» стосувалася правової бази і офіційних заходів у галузі аграрної політики в Європі.
Велику зацікавленість у присутніх викликали виступи Ганни Ворошилової «Особливості зовнішньоекономічної політики України» та Юлії Плескач «Сутність та фактори міжнародного конкурентного середовища підприємства». Вони навели статистичні дані та важливі аналітичні показники, які визначають положення України на міжнародному ринку.
Цікаві та ґрунтовні доповіді представили Надія Ланчковська «Нормативно-правове забезпечення регулювання економічної безпеки підприємств», Тетяна Веремейчик «Тіньовий ринок праці та його особливості в Україні», Юлія Бовкуш «Сучасні проблеми безробіття В Україні ТА ЄС» та Олег Тицький «Про вплив валютних війн на ринки країн, що розвиваються».
По завершенню конференції декан Алла Череп запросила присутніх взяти участь у наступних засіданнях круглих столів та конференціях економічного факультету.

Актив НТСА економічного факультету