Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання секції «Філософія та релігія»

У ЗНУ відбулося засідання секції «Філософія та релігія»

12.04.2013 14:41 Молода наука філософія та релігія

10 квітня на кафедрі філософії Запорізького національного університету в рамках VI університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука – 2013», присвяченої 7-річчю діяльності наукового товариства студентів та аспірантів, відбулося засідання секції «Філософія та релігія» під керівництвом кандидата філософських наук, доцента Каріма Ель Гуессаба.

Учасники заходу не лише виступили зі своїми доповідями, але й висловилися по кожній темі виступу. Усього участь у засіданні секції взяли 52 представники ЗНУ. Свої доповіді представили к. філос. н., доцент Карім Ель Гуессаб «Місце арабської мови в Україні», к. філос. н., доцент Вадим Зубов «Кроскультурний пастиш у світоглядних пошуках сучасної людини», д. філос. н., професор Володимир Таран «Теоретико-методологічна сутність постмодернізму», д. філос. н., професор, зав. кафедри філософії Людмила Кривегата к. філос. н., доцент Катерина Сухарева «Тенденції розвитку сучасного туризму», к. філос. н., доцент Павло Гончаренко «Континуум соціального буття музики», здобувач каф. філософії Світлана Гребінь «Проблеми дитинства в сучасному українському суспільстві», а також студенти Юлія Пфайфер «Діалог як спосіб буття», Вікторія Теодорова «Репрезентація духовності в афоризмах О. Гончара (на основі «Щоденників»)», Катерила Рула «Діалог як шлях до істини», Наталія Костенко «Атрибути соціально-конструктивного мислення особистості» та Світлана Горбач «Релігійна автономія людини: український контекст».
Зрілі, виважені думки студентів свідчили про внутрішні зміни, які відбуваються у цих молодих людей під час вивчення філософії. Теми доповідей студенти обирали самі, прагнучи вирішити якусь свою проблему або глибше розібратися у буттєвій ситуації. Професорсько-викладацький склад кафедри філософії ЗНУ завжди підтримує такі прагнення молодих людей та запрошує до діалогу та співпраці.
За результатами засідання секції кращими були визнані доповіді студентів філологічного факультету Вікторії Теодорової, Юлії Пфайфер, Катерини Рули, а також кандидата філософських наук, доцента Павла Гончаренка та кандидата філософських наук, доцента Каріма Ель Гуессаба.

Карім Ель Гуессаб
к. філос. н., доцент