Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-практична конференція «Молода наука – 2013» на факультеті фізичного виховання ЗНУ

15.04.2013 09:43 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання

10-11 квітня на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету відбулося засідання секції «Фізичне виховання» у рамках VI університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука – 2013».

Засідання секції «Фізичне виховання» було поділено на чотири підсекції. Перша – «Актуальні аспекти олімпійського та професійного спорту», керівником якої виступив кандидат педагогічних наук Андрій Сватьєв, а секретарем – кандидат фармацевтичних наук, доцент Володимир Фаворітов. У роботі секції взяли участь 11 студентів, а кращою роботою була визнана доповідь студента 3 курсу факультету фізичного виховання Олександра Сидоренка на тему «Теоретичний аналіз основних підходів планування тренувальних програм спортсменів».
Друга підсекція – «Фізична реабілітація, здоров’я людини та медико-біологічні аспекти фізичного виховання». Її керівник - доктор біологічних наук, професор Микола Маліков, секретар – студентка магістратури Інна Губа. У цьому засіданні взяли участь 15 студентів. Доповідь студентки магістратури Інни Губи на тему «Рівень фізичного стану та комплексна оцінка здоров’я жінок різного віку» була визнана кращою.
Керівником третьої підсекції – «Сучасні аспекти розвитку туризму» - виступив доктор педагогічних наук, професор Анатолій Конох, секретарем – кандидат педагогічних наук,доцент Юлія Коваленко. У роботі секції взяли участь 28 студентів. Найкращою роботою була визнана доповідь студентки 3 курсу Ярини Геращенко на тему «Вивчення типології споживачів туристського продукту».
Роботу підсекції «Актуальні аспекти розвитку фізичного виховання» очолив доктор педагогічних наук, професор Анатолій Конох, секретар – кандидат педагогічних наук, доцент Юлія Коваленко. У роботі секції взяли участь шестеро студентів, а кращою роботою була обрана доповідь студента 4 курсу Миколи Зубка на тему «Дослідження розвитку рухомих якостей методом «кругового тренування» на уроках фізичної культури».

Факультет фізичного виховання