Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в рамках конференції «Молода наука-2013» відбулися засідання секції «Біологічні науки»

15.04.2013 17:43 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет конференція Молода наука

У Запорізькому національному університеті в рамках проведення VI науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2013» пройшли засідання секцій «Біологічні науки». У роботі п’яти тематичних підсекцій взяли участь не лише студенти, аспіранти і викладачі біологічного факультету, але й запрошені почесні гості. У тому числі – представники Наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет».

Засідання тематичної секції «Садово-паркове господарство та генетика рослин. Мисливствознавство. Іхтіологія» проходило під головуванням професора Віктора Ляха. На заході були присутні 25 осіб, із них - 14 студентів, 1 аспірант, 6 викладачів та 5 запрошених гостей. Особливо відзначили наукову розвідку «Використання компонентів степових фітоценозів для створення штучних квіткових насаджень» студентки магістратури Ольги Калугіної. Студентка рекомендована до нагородження за високий рівень доповіді.
Секцію «Хімія» очолювала декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик. На засідання завітала 41 особа, у тому числі - 22 студента, 2 аспіранта, 5 молодих вчених, 7 викладачів та 5 запрошених гостей. Гідною нагороди визнано доповідь «Хроматографічне дослідження похідних нітрогеновмісних сполук». Її автор - студент 4 курсу Максим Жиделев.
Під час роботи секції «Екологія. Ентомологія» (голова – професор Олександр Рильський) за високий рівень доповіді до нагородження рекомендована аспірантка 1 курсу денної форми навчання Христина Крупєй. Тема її роботи – «Вплив важких металів на життєдіяльність пігментованих дріжджів». Усього ж на засіданні були присутні 24 особи, із них - 19 студентів, 1 аспірант і 4 викладачів. У роботі секції «Імунологія та біохімія» (голова – доцент Віра Копійка) взяли участь 19 науковців, у тому числі - 11 студентів, 1 аспірант, 3 викладача та 4 запрошених гостя. За результатами її роботи рекомендована до нагородження за високий рівень організації конференції «Молода наука-2013» студентка 2 курсу, заступник голови наукового товариства студентів та аспірантів біологічного факультету Олена Попазова.
На засідання секції «Фізіологія людини та тварин», яку очолювала професор Валентина Бовт, завітали 32 особи, із них - 11 студентів, 1 аспірант, 2 молодих учених, 4 викладача та 14 запрошених гостей. Рекомендована до нагородження за високий рівень доповіді студентка магістратури Анастасія Зайченко. Тема її наукової роботи – «Вплив пілокарпіну на стан клітин Панета алоксанових тварин».
Усі керівники секцій відзначили актуальність тем, обраних студентами для досліджень, а також високий науковий рівень їхніх робіт.