Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання секції «Актуальні аспекти фізичного виховання» у рамках проведення «Молодої науки-2013»

16.04.2013 10:04 Кафедра фізичного виховання

10 квітня на базі кафедри фізичного виховання ЗНУ в рамках VI університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука – 2013» відбулося засідання секції «Актуальні аспекти фізичного виховання».

Керівником засідання секції виступив старший викладач кафедри фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Гришко, секретарем – лаборант кафедри фізичного виховання Дар’я Корельська.
У засіданні взяли участь семеро науковців нашого вишу. Свої доповіді представили доцент кафедри Сергій Бацунов («Парадигма розвитку фізичного виховання та спорту у вузі при формуванні сучасного виховання»), а також викладачі кафедри Олександр Горбуля («Оцінка змагальної діяльності баскетболістів студентської команди ЗНУ»), Ілля Донченко («Особливості методики навчання гри у волейбол: сучасний підхід») та Єлизавета Шептій («Аналіз занять тай-бо аеробікою на організм студенток групи спортивного удосконалення Запорізького національного університету»). Представлені доповіді вирізнялися актуальністю тем. Найкращою була визнана наукова робота викладача кафедри фізичного виховання Іллі Донченка.

Олена Ярошенко