Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ЗНУ взяли участь у Всеукраїнській конференції з питань студентського самоврядування

20.05.2013 16:17 Все Факультети Юридичний Наукове товариство студентів та аспірантів юридичний факультет конференція

На базі Запорізької інженерної академії відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Роль молодіжних, студентських самоврядних організацій у побудові громадянського суспільства в Україні». Серед її учасників були й очільники Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету.

Під час пленарного засідання конференції її учасники окреслили окремі аспекти розвитку та становлення громадянського суспільства в Україні. Серед запрошених були представники органів самоврядування, бізнесу, голови молодіжних організацій та представники вищих навчальних закладів з усієї України. На захід були запрошені й представники наукової молоді ЗНУ.
Голова НТСА Запорізького національного університету Ксенія Мяснянкіна у своїй доповіді проаналізувала методи мотивації студентів. Виступ викликав жваву дискусію серед учасників секційного засідання. Голова НТСА юридичного факультету ЗНУ – Олександр Коломоєць (науковий керівник – доцент Павло Лютіков) виступив із доповіддю на тему «Правове регулювання діяльності молодіжних громадських організацій через призму взаємозв’язку з органами місцевого самоврядування». Він зосередив увагу присутніх на питаннях, які стосуються законодавчого регулювання діяльності таких об’єднань та перспектив їх подальшого розвитку.
У підсумку роботи конференції її учасники сформували рекомендаційний лист із пропозиціями для поліпшення діяльності самоврядних студентських органів, що буде направлений до Кабінету Міністрів України. Обговорення цих пропозицій відбудеться під час засідання Молодіжної ради при КМУ. Студентство сподівається, що ці пропозиції найближчим часом будуть реалізовані.
Представники юридичного факультету ЗНУ висловили щирі сподівання щодо ефективної співпраці зі студентськими організаціями України, а також на проведення подібних заходів у майбутньому. Наприкінці секційного засідання всі учасники отримали подарунки від організаторів конференції.

Олександр Коломоєць,
голова НТСА юридичного факультету ЗНУ