Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся традиційний форум НТСА «Творча молодь»

У ЗНУ відбувся традиційний форум НТСА «Творча молодь»

04.06.2013 12:19 Наукове товариство студентів та аспірантів форум

Днями Наукове товариство студентів та аспірантів зібралося, щоб підбити підсумки своєї роботи в 2012-2013 навчальному році та обговорити перспективи подальшої діяльності. Так, на біостанції-профілакторії, що на острові Хортиця, відбувся традиційний форум Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ «Творча молодь», який проходить вже всьоме.

Участь у заході взяли координатор НТСА ЗНУ, провідний фахівець НДЧ Світлана Доброскок, голова НТСА ЗНУ Ксенія Мяснянкіна, її заступниця, голова НТСА біологічного факультету Людмила Макєєва, голови НТСА факультетів Олександр Коломоєць (юридичний факультет), Катерина Свириденко (факультет СПП), Марина Пасенко (факультет менеджменту), Інна Старченко (математичний факультет), Олександр Коробов (економічний факультет), заступники голів факультетських товариств Дмитро Карпенко (фізичний факультет), Олена Попазова (біологічний факультет), Богдан Подлісецький (математичний факультет), а також активісти Наукового товариства біологічного факультету (Владислав Кириченко, Денис Білоконь).
Активісти товариства мали можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері, поділитися враженнями від цьогорічної роботи. Також вони обговорили плани на літо та нові ідеї, спрямовані на подальший розвиток Наукового товариства студентів та аспірантів.
Координаційна рада НТСА ЗНУ висловлює подяку ректору ЗНУ, професору Миколі Фролову та проректору з адміністративно-господарської роботи Сергію Кушніру за надану можливість провести чергове виїздне засідання Наукового товариства.

Світлана Доброскок
провідний фахівець науково-дослідної частини,