Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Дипломи отримали близько 200 випускників математичного факультету ЗНУ

Дипломи отримали близько 200 випускників математичного факультету ЗНУ

04.07.2013 14:30 Все Факультети Математичний Математичний факультет вручення дипломів

Сьогодні в святковій атмосфері дипломи отримали магістри, спеціалісти та бакалаври денної та заочної форм навчання математичного факультету ЗНУ. Цього року факультет випустив 202 молодих фахівця, 49 з яких отримали дипломи з відзнакою.

В актовій залі V навчального корпусу зібралися випускники-математики, викладачі факультету, батьки та гості. Урочистий захід розпочався під звуки гімну України. Випускників привітали з визначною для них подією проректор з наукової роботи, завідувач кафедри прикладної математики і механіки, професор Віктор Грищак, декан математичного факультету професор Сергій Гоменюк, заступник декана з виховної роботи Наталія Кондрат’єва, викладачі факультету, ведучі Катерина Шеметило та Юлій Морозов.
Професор Віктор Грищак висловив щирі побажання випускникам 2013 року від імені ректорату нашого вишу і наголосив:
- Протягом років вашого навчання в університеті керівництво ЗНУ докладало усіх зусиль, аби ви не тільки отримали фундаментальну освіту, а й запам’ятали студентські роки, як найкращу пору в житті молодої людини, яка робить свої перші самостійні кроки.
Звертаючись до молодих фахівців, декан математичного факультету Сергій Гоменюк наголосив:
- Відсьогодні для вас починається новий життєвий етап. Я бажаю усім, аби роки навчання в університеті стали добрим підґрунтям для подальшого дорослого життя. Отримані вами знання треба відповідно правильно «конвертувати», аби вони приносили вам моральне задоволення. Зичу вам завжди бути щасливими і пам’ятати ваших вчителів, друзів і рідний факультет. Ми вас раді завжди бачити.
Сергій Іванович також нагадав про добру традицію, якої дотримуються на факультеті - збиратися разом викладачам, студентам і випускникам факультету кожного року в останній четвер квітня у студентському кафе «Тетянин день» на свято Дня факультету.
Дипломи випускникам вручили проректор Віктор Грищак, декан Сергій Гоменюк, заступник декана Наталія Кондрат’єва, завідувачі кафедри інформаційних технологій Сергій Борю та кафедри алгебри та геометрії Аркадій Приварников.
Прощання випускників із рідним факультетом завершилося під звуки гімну математичного факультету.

Олена Хлистун