Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ створюють комфортні умови для навчання

У ЗНУ створюють комфортні умови для навчання

19.07.2013 12:32 Ремонтно-будівельні роботи АГЧ

У Запорізькому національному продовжують готуватися до нового навчального року. Наразі в університеті проходять масштабні роботи з ремонту, перепланування та переобладнання приміщень у 1 та 5 навчальних корпусах ЗНУ.

З початку нового навчального року математичний факультету ЗНУ отримає нову адресу – він переїздить до першого навчального корпусу. Тому зараз тут відбуваються масштабні ремонтні роботи. Велика кількість старих вікон вже замінена на нові – металопластикові, що сприятиме енергозаощадженню та економії ресурсів університету. Комп’ютерний клас математичного факультету з нового навчального року відкриється в аудиторії №37. Зараз тут повністю оновлюється обладнання (15 одиниць комп’ютерної техніки) та планується проведення ремонтних робіт.
Широкомасштабні ремонтні заходи проходять також на третьому поверсі 5 навчального корпусу ЗНУ. Після їх завершення кардинально зміниться зовнішній вигляд поверху. Тому студенти юридичного та економічного факультетів розпочнуть новий навчальний рік в ще більш комфортних умовах.
Капітальні ремонтні роботи також відбуваються на дахах 1 та 5 навчальних корпусів: проводиться повна заміна старого дерев’яного перекриття на нову металочерепичну покрівлю, відбувається модернізація системи зливу дощової води та огородження. У зв’язку із заміною покрівлі обладнується також система паро-гідро бар’єру.

Олена Хлистун