Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги студентів із Автономної Республіки Крим!

До уваги студентів із Автономної Республіки Крим!

25.03.2014 10:28

Запорізький національний університет підтверджує свою готовність прийняти на навчання за акредитованими напрямами підготовки та спеціальностями, в межах ліцензованого обсягу, всіх охочих осіб із Автономної Республіки Крим як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Студенти навчальних закладів Автономної Республіки Крим мають право поновитись або перевестись на напрям підготовки (спеціальність), на якому навчаються, або з іншого напряму підготовки (спеціальності), але в межах однієї галузі знань.
Для переведення (поновлення) з можливістю подальшого навчання в Запорізькому національному університеті необхідно надати такі документи:
1. Оригінал документа про освіту (свідоцтва, атестата, диплома) та додатка до них.
2. Оригінал академічної довідки із зазначенням усіх вивчених предметів, кількості годин, підсумкових заліків (іспитів) тощо.
3. Оригінал сертифіката ЗНО Українського центру оцінювання знань та інформаційну довідку до сертифіката.
4. Оригінал паспорта.
5. Оригінал ідентифікаційного коду.
6. Медичну довідку та копію довідки про щеплення.
7. Копії усіх вищезазначених документів.

У разі неможливості збору повного пакета документів, студенти, які виявили бажання перевестись, пишуть заяву на ім'я ректора навчального закладу, надають залікову книжку і приступають до занять.

За детальнішою інформацією та консультацією можна звернутись за номером (061) 289-41-29 – Ольга Василівна Приходченко, заступник начальника відділу кадрів по роботі зі студентами.