Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформація щодо спрощення процедури переведення студентів Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на навчання до інших ВНЗ України

25.03.2014 10:20

Зважаючи на ситуацію, що склалася, Міністерство освіти і науки дозволило здійснити переведення студентів вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на навчання до вищих навчальних закладів, розташованих в інших регіонах України, за спрощеною процедурою.

Зокрема, дозволяється:
здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міністерством освіти і науки України та під час навчального семестру;
у разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, з інших напрямів (спеціальностей) відповідних курсів навчання.
Переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя за рахунок коштів фізичних осіб і виявили бажання навчатися в акредитованому недержавному вищому навчальному закладі або державному вищому навчальному закладі, що знаходиться на території іншого регіону України, рекомендується здійснити на договірній основі із збереженням умов оплати, що були передбачені попередньою угодою особи з відповідним вищим навчальним закладом Автономної Республіки Крим або м. Севастополя.