Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ВОЛКОВ Олександр Васильович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ВОЛКОВ Олександр Васильович

(28.07.1953, м. Краснотур’їнськ Свердловської обл., РРФСР) – доктор технічних наук (1999), професор (2006). У 1975 закінчив Уральський політехнічний ін-т ордена Трудового Червоного Прапора ім. С.Кірова зі спеціальності «Електропривід та автоматизація промустановок». 1975–1998 – інженер-конструктор, мол. науковий співробітник, ст. науковий співробітник, зав. лабораторії, зав. відділу Науково-дослідного ін-ту «Перетворювач». З 1999 – професор кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок, з 2008 – зав. кафедри електропостачання промислових підприємств Запорізького національного технічного ун-ту. Сфера наукових досліджень – енергозбереження в системах автоматизованого електроприводу та енергопостачання; оптимізація режимів роботи електрообладнання. Автор 105 публікацій, монографії «Современные частотно-регулируемые асинхронные электроприводы с широтно-импульсной модуляцией» (2006), 44 винаходів.

М.В. Дєдков