Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ЄРЕМЕЄВ Володимир Сергійович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ЄРЕМЕЄВ Володимир Сергійович

(15.02.1939, м. Грозний Чечено-Інгуської АРСР) – доктор технічних наук (1986). У 1961 закінчив Московський інженерно-фізичний ін-т зі спеціальності «Фізика металів та металознавство». У 1961–1985 працював у науково-виробничому об’єднанні «Промінь» м. Подольськ Московської обл. У 1985–1990 працював на ядерному полігоні м. Семипалатинськ. 1990–1994 – зав. кафедри прикладної математики та обчислювальної техніки Таврійської державної агротехнічної академії, з 1994 – зав. кафедри інформатики і кібернетики, декан факультету інформатики і математики Мелітопольського державного педагогічного ін-ту. Сфера наукових досліджень – теорія взаємної дифузії в біметалічних системах і фазах включення. Автор понад 120 наукових праць.